Parafia pw. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie - Ojcowie Pijarzy

Pomoc powołanym

 

Jakie jest twoje powołanie? Ten najpiękniejszy plan na Twoje życie?

image
 

Nasze propozycje dla Ciebie:

image
image

Portal mojepowolanie.pl

zrodził się z potrzeby pomocy każdemu, kto czuje się niepewnie myśląc o przyszłości.

Zdajemy sobie sprawę, że Pan za każdym razem powołuje inaczej. Każdy z nas ma swoją historię życia, a ta jest tak bardzo związana z powołaniem. Jednak jesteśmy przekonani, że istnieją środki pomocne w rozeznawaniu i potwierdzeniu Bożego wezwania. Trzy główne działy portalu: „Czego szukać?”, „Jak znaleźć?”, „Co wybrać?” zawierają treści, które pomogą przeżyć okres niepewności i ufamy, że pozwolą znaleźć odpowiedzi na liczne pytania, jakie mogą się zrodzić w procesie rozeznawania powołania. Kontakt osobisty jest ważny. „Moje powołanie” nie jest tylko stroną prezentującą treści. Jest miejscem, w którym może dokonać się spotkanie między czytelnikiem a kapłanem, osobą świecką czy siostrą zakonną bądź zakonnikiem.

image

www.e-espe.pl

Szukasz Powołania? Zajrzyj do nas!

Jedno jest pewne: masz powołanie. A my pomożemy Ci dowiedzieć się, jakie. U nas znajdziesz pomoc w drodze rozeznawania, do czego Bóg Cię powołuje: do małżeństwa, kapłaństwa, życia zakonnego, pozostania singlem… Darmowy miesięcznik eSPe – szukającym powołania, to czasopismo przeznaczone dla młodzieży. w każdym numerze m.in.: temat przewodni (znaki powołania, grzech a powołania, lęk przed powołaniem, chrześcijański singiel), wywiad, świadectwa, propozycje medytacji biblijnych, rozważania o powołaniu w świetle Biblii, teksty świętych o powołaniu. Nasi autorzy (duchowni, świeccy, osoby zakonne) to specjaliści z różnych dziedzin – teologii, duchowości, psychologii. Wejdź na stronę E-ESPE.PL i ściągnij plik z gazetą.

image

Rekolekcje prywatne

W ciągu roku możesz także włączyć się w życie wspólnoty seminaryjnej lub nowicjackiej - to takie rekolekcje prywatne. Kontakt i uzgodnienie terminów - pod adresem Duszpasterstwa.

 

Poszukujesz indywidualnej pomocy?

Napisz, zadzwoń. Mamy dla Ciebie specjalny program rozeznania powołania.

image

o. Tomasz Abramowicz SP

duszpasterz powołań

e-mail: duszpasterstwo(al)pijarzy.pl tel.: 603 723 464 adres: Kraków; ul. Akacjowa 5

image

o. Piotr Recki SP

duszpasterz powołań

e-mail: powolania(al)pijarzy.pl tel.: 666 397 538 adres: Kraków; ul. Meissnera 20

image

o. Mariusz Siódmiak SP

duszpasterz powołań

e-mail: siodmiak(al)pijarzy.pl adres: Kraków; ul. Akacjowa 5

 

Czym jest powołanie?