10.06.2023 – 19. Parafiada Regionalna w Rzeszowie | galeria

W sobotę, 10 czerwca 2023 roku w ogrodzie parafialnym odbyła się 19. Parafiada Regionalna pod hasłem: „TWÓJ GŁOS”. Był to czas dobrej zabawy dla najmłodszych oraz okazja do wspólnych spotkań i rozmów dla dorosłych parafian.

Dzieci mogły wziąć udział w najróżniejszych prostych konkurencjach sportowych. Nie było zwycięzców i przegranych. Każdy mógł wygrać bon, który uprawniał do wylosowania nagrody – niespodzianki. Oprócz tego z myślą o najmłodszych uczestnikach Parafiady animatorki czasu wolnego przygotowały mnóstwo zabaw z chustą animacyjną czy bańkami mydlanymi, dzięki czemu o nudzie nie mogło być mowy. Każdy mógł opuścić ogród parafialny z balonem o ciekawym kształcie lub z pomalowaną twarzą. Wszyscy uczestnicy Parafiady znaleźli z pewnością coś dla siebie. Na terenie imprezy stanął także wóz strażacki OSP Wilkowyja, który wzbudzał ciekowość nie tylko wśród najmłodszych parafian.

Po wzmożonym wysiłku każdy mógł zregenerować swoje siły, posilając się kiełbasą z grilla oraz uzupełnić niedobór cukru słodkim poczęstunkiem oraz watą cukrową.

Dziękujemy wszystkim organizatorom oraz osobom zaangażowanym w bezpośrednie przygotowanie 19. Parafiady. Dziękujemy wszystkim sponsorom, grupie animacyjnej, strażakom z OSP Wilowyja oraz wolontariuszom, którzy dbali o sprawny przebieg całego wydarzenia.

Dziękujemy przede wszystkim uczestnikom. I mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok w zdrowym ciele i ze zdrowym duchem!

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji autorstwa Pana Igora Witowicza z wydarzenia.
Galeria jest także dostępna pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/uZszuKVCctwJycvz7