9.06.2024 r. – 20. Parafiada Regionalna w Rzeszowie | fotogaleria

W niedzielę, 9 czerwca 2024 roku w ogrodzie parafialnym odbyła się 20. Parafiada Regionalna. Był to czas rozgrywek sportowych, dobrej zabawy dla najmłodszych oraz okazja do wspólnych spotkań i rozmów dla dorosłych parafian.

Uczestnicy tegorocznej Parafiady mogli wziąć udział w najróżniejszych konkurencjach sportowych, począwszy od rozgrywek zespołowych w piłkę siatkową i piłkę nożną, przez zawody indywidualne w biegach, ping – pongu, ringo czy koszykówce, a skończywszy na turnieju szachowym i piłkarzykach. Oprócz tego z myślą o najmłodszych uczestnikach Parafiady animatorki czasu wolnego przygotowały mnóstwo zabaw z chustą animacyjną czy bańkami mydlanymi, dzięki czemu o nudzie nie mogło być mowy. Każdy mógł opuścić ogród parafialny z balonem o ciekawym kształcie lub z pomalowaną twarzą. Wszyscy uczestnicy Parafiady znaleźli z pewnością coś dla siebie.

Po wzmożonym wysiłku każdy mógł zregenerować swoje siły, posilając się kiełbasą z grilla lub przepyszną zupą oraz uzupełnić niedobór cukru słodkim poczęstunkiem oraz watą cukrową.

Dziękujemy wszystkim organizatorom oraz osobom zaangażowanym w bezpośrednie przygotowanie 19. Parafiady. Dziękujemy wszystkim sponsorom, grupie animacyjnej oraz wolontariuszom, którzy dbali o sprawny przebieg całego wydarzenia.

Dziękujemy przede wszystkim uczestnikom. I mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok w zdrowym ciele i ze zdrowym duchem!

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji autorstwa Pana Igora Witowicza z wydarzenia.
Galeria jest także dostępna pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/JMu9nMHMHeerXHRv9