PIJARZY RZESZÓW

INTENCJE MSZALNE

28.02 - 07.03.2021 r.

NIEDZIELA, 28 LUTEGO

6.30    Za ++ Stefanię i Władysława

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    W int. Parafian

11.00  Za + Tadeusza Kulasa – od koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

12.30  Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Doroty i Bogusława z prośbą o dalsze łaski oraz opiekę Matki Bożej i aniołów

15.00  Za + Bronisławę Marecką w 2. rocznicę śmierci

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.) 

 

PONIEDZIAŁEK, 1 MARCA

7.00    Za + Antoniego Szczygła (greg.)

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  Za ++ Jerzego, Janinę, Romana, Elżbietę i Leokadię w rocznicę śmierci Jerzego

(Kraków) Za + Antoniego

 

WTOREK, 2 MARCA

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

7.00    Za + Antoniego Szczygła (greg.)

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Helenę Nowak w dniu urodzin

18.00  Za + Marię Mazur – od rodziny Kidackich

(Kraków) O zdrowie i Boże błog. dla Andrzeja

 

ŚRODA, 3 MARCA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Zuzanny

7.00    Za + Czesława Bogdana w 5. rocznicę śmierci – od dzieci

18.00  Za + Antoniego Szczygła (greg.)

18.00  Za + Mariusza Witalca

(Kraków) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

 

CZWARTEK, 4 MARCA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla dzisiejszych solenizantów

7.00    Za + Antoniego Szczygła (greg.)

18.00  Za powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Romana w 60. rocznicę urodzin

18.00  Za ++ Kazimierza, Marię, Józefę i Romana

 

PIĄTEK, 5 MARCA

7.00    Za + Marcelego Pochwata – od kuzynki Stanisławy z rodziną

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od cioci Heleny

18.00  Za + Piotra Ząbka – od koleżanek i kolegów syna Romana z Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

19.30  Za + Antoniego Szczygła (greg.)

(Kraków) Za ++ Kazimierza i Lesława

(Szkoła) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Kingi i Piotra oraz ich dzieci

 

SOBOTA, 6 MARCA

7.00    Za + Antoniego Szczygła (greg.)

7.00    Za + Zdzisława w 1. rocznicę śmierci

7.00    Za + Tadeusza Kałamarza – od brata Stanisława i Krystyny

18.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

18.00  Za + Antoniego Szczygła – od rodziny Pokrzywów

18.00  Za + Stanisława Kotarbę – od syna Adama z żoną

 

NIEDZIELA, 7 MARCA

6.30    Za + Antoniego Szczygła (greg.)

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    Za ++ Stefanię i Walentego Kunysz

11.00  Za + Kazimierza Chmiela

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Tadeusza Wojewodę – od kolegów z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

18.00  O zdrowie i Boże błog. dla Janiny i Kazimierza

21 - 28.02.2021 r.

NIEDZIELA, 21 LUTEGO

6.30    Za + Marię Kurowską w 12. rocznicę śmierci

8.00    Za + Stanisławę Pluta w 4. rocznicę śmierci

9.30    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Tomasza z okazji urodzin

11.00  O zdrowie i Boże błog. dla Ireny

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Elżbietę Chuchla – od męża 

 

PONIEDZIAŁEK, 22 LUTEGO

7.00    Za + Zdzisława Czekierdę

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Dziękczynna za dar życia konsekrowanego z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Świętego dla osób konsekrowanych – int. od parafian

18.00  Za + Elżbietę Chuchla – od szwagierki Agaty

(Szkoła) O Boże błog. dla Małgorzaty Stopyra

 

WTOREK, 23 LUTEGO

7.00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Aleksandry w 28. rocznicę urodzin

7.00    Za + Marka Głowiaka – od rodziny Wołoszyn

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Janinę Łyda w 8. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

18.00  Za + Piotra Ząbka – od kolegów i koleżanek syna Romana z Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

(Szkoła) O Boże błog. dla Jakuba z okazji urodzin

 

ŚRODA, 24 LUTEGO

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

7.00    Za zmarłych kolegów z hospicjum

18.00  Za dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Kazimierza Pustelaka – od siostry Teresy z rodziną

18.00  Za + Antoninę Pado w 1. rocznicę śmierci i + Józefa Pado

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

 

CZWARTEK, 25 LUTEGO

7.00    Za + Teresę Buszta

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Wiktorię Inglot – od rodziny Piotrowskich i Patro

18.00  Za zmarłych z rodziny Cedzidło: Katarzynę, Andrzeja, Tadeusza, Władysława, Józefa i Zofię

(Szkoła) Za + Zofię Baran w 2. rocznicę śmierci i ++ rodziców: Helenę i Stanisława

 

PIĄTEK, 26 LUTEGO

7.00    O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Tadeusza z okazji 60. rocznicy urodzin

7.00    Za + Józefa Pawlika – od rodziny Ziemlińskich z córkami

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za ++ rodziców: Annę i Andrzeja Kunysz

18.00  Za + Tadeusza Kulasa – od koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

 

SOBOTA, 27 LUTEGO

7.00    Za + Stefanię Ważną – od rodziny Miśtaków

7.00    Za + Piotra Roga – od bratanicy Pauliny z rodziną

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny w 30. rocznicę urodzin

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dobre przygotowanie do I spowiedzi i Komunii św. dla Mateusza

18.00  Za ++ Roberta, Artura, Roberta, Rafała i Grzegorza

 

NIEDZIELA, 28 LUTEGO

6.30    Za ++ Stefanię i Władysława

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    W int. Parafian

11.00  Za + Tadeusza Kulasa – od koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

12.30  Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Doroty i Bogusława z prośbą o dalsze łaski oraz opiekę Matki Bożej i aniołów

15.00  Za + Bronisławę Marecką w 2. rocznicę śmierci

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

14 - 21.02.2021 r.

NIEDZIELA, 14 LUTEGO

6.30    W intencji Parafian

8.00    Za + Janusza

9.30    Za + Franciszka Filipa (greg.)

11.00  Za ++ Bronisławę i Bronisława

12.30  O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Mariana i jego rodziny

15.00  Za + Wojciecha Żakowskiego – od pracownika Rafała

18.00  Za ++ Zofię i Franciszka w rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 15 LUTEGO

7.00    O zdrowie i Boże błog. dla Zenona

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  Za + Tadeusza Wojewodę – od kolegów z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

 

WTOREK, 16 LUTEGO

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

7.00    Za + Zbigniewa Busza

7.00    Za + Piotra Ząbka – od sąsiadów Wołoszynów i Krupów

18.00  O potrzebne łaski i opiekę MB Wspomożycielki Wiernych oraz dary Ducha Świętego dla Magdaleny z okazji urodzin

18.00  Za + Piotra Roga – od brata Adama z rodziną

18.00  Za + Marię Mazur – od Marii Krupa

 

ŚRODA, 17 LUTEGO – ŚRODA POPIELCOWA

7.00    Za + Łukasza Łyda

9.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kazimiery i Krzysztofa z okazji 25. rocznicy ślubu

16.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Antoniego Szczygła – od Anety i Leopolda

19.30  O zdrowie i Boże błog. dla Janiny i Kazimierza

 

CZWARTEK, 18 LUTEGO

7.00    O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów

7.00    O Boże błog. dla rodziny i łaskę zdrowia dla Anny

7.00    Za + Tadeusza Kałamarza – od rodziny Całków

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

18.00  Za + Bożenę Dąbrowską – od wnuka Piotra z żoną

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

 

PIĄTEK, 19 LUTEGO

7.00    Za + Filipka w 8. rocznicę śmierci

7.00    Za + Tadeusza Wojewodę – od Kręgu Domowego Kościoła

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za ++ Mariana, Józefę, Ludwika, Janinę i Jana

18.00  Za + Genowefę Leśko – od Marka i Anny

18.00  Za + Stanisława Kotarbę – od córki Marty z rodziną

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

 

SOBOTA, 20 LUTEGO

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

7.00    Za + Zofię Gonet

7.00    Za + Józefa Grochowskiego

18.00  O zdrowie dla Czesława

18.00  Za + Stanisława Pełczyńskiego – od żony Zofii

18.00  Za + Tadeusza Wojewodę – od brata Bronisława

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

 

NIEDZIELA, 21 LUTEGO

6.30    Za + Marię Kurowską w 12. rocznicę śmierci

8.00    Za + Stanisławę Pluta w 4. rocznicę śmierci

9.30    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Tomasza z okazji urodzin

11.00  O zdrowie i Boże błog. dla Ireny

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Elżbietę Chuchla – od męża

7 - 14.02.2021 r.

NIEDZIELA, 7 LUTEGO

6.30    Za + Franciszka Filipa (greg.)

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    Za + Stanisława Budzynia w 5. rocznicę śmierci

11.00  O Boże błog. dla Tadeusza

12.30  W int. Parafian

15.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Zbigniewa z okazji 30. rocznicy ślubu i dla ich dzieci

18.00  Za + Stefanię Ważną – od Małgorzaty

 

PONIEDZIAŁEK, 8 LUTEGO

7.00    Za + Eugenię Konkol

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Macieja Dziedzica w 7. rocznicę śmierci

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

(Szkoła) Za ++ Marię, Stanisława i Stanisława

 

WTOREK, 9 LUTEGO

7.00    O zdrowie i Boże błog. dla Barbary i jej rodziny

7.00    Za + Marcelego Pochwata – od rodziny Haberów

7.00    Za + Kazimierza Pustelaka – od brata Andrzeja z żoną

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za + Urszulę Początek oraz ++ Edwarda i Klementynę Bogdanów

(Kraków) O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny w dniu urodzin i jej rodziny oraz dla Barbary i jej rodziny

(Szkoła) Za ++ Leszka, Annę, Marcina i Monsa

 

ŚRODA, 10 LUTEGO

7.00    Za + Piotra Roga – od siostry Ani z rodziną

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  W intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Barbarę Wilk z domu Wilk

(U oo. bernardynów) Za + Edwarda w 5. rocznicę śmierci i + Stefanię w 22. rocznicę śmierci

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej, szczęśliwe rozwiązanie i pokój w rodzinie

 

CZWARTEK, 11 LUTEGO

7.00    Za + Genowefę Leśko – od Marka i Anny

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

9.00    W intencji chorych z naszej parafii

18.00  Za + Mieczysława Pusza w 35. rocznicę śmierci

18.00  Za + Danutę Kurecką – od Bogdana i Elżbiety Rup

 

PIĄTEK, 12 LUTEGO

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

7.00    Za + Helenę Nalepa i zmarłych z rodziny

18.00  Za ++ Zofię i Mieczysława Trzeciak i zmarłych z rodziny

18.00  Za + Elżbietę Chuchla – od męża

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

(Kraków) Za + Bogusława w 1. rocznicę śmierci oraz ++ Jana i Marka

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

 

SOBOTA, 13 LUTEGO

7.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny

7.00    O Boże błog. i potrzebne łaski dla Marii i Leszka

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od córki Katarzyny z mężem

18.00  Za + Teresę Buszta

18.00  Za + Danutę Mostowy – od rodziny Kazirodów

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

 

NIEDZIELA, 14 LUTEGO

6.30    W intencji Parafian

8.00    Za + Janusza

9.30    Za + Franciszka Filipa (greg.)

11.00  Za ++ Bronisławę i Bronisława

12.30  O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Mariana i jego rodziny

15.00  Za + Wojciecha Żakowskiego – od pracownika Rafała

18.00  Za ++ Zofię i Franciszka w rocznicę śmierci

31.01 - 7.02.2021 r.

NIEDZIELA, 31 STYCZNIA

6.30    Za + Franciszka Filipa (greg.)

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Jacka oraz ich rodziny

11.00  O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Marty z okazji urodzin

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Annę

18.00  Za ++ Edwarda Sosnowskiego w 9. rocznicę śmierci i jego żonę Ludwikę

 

PONIEDZIAŁEK, 1 LUTEGO

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  O pełny powrót do zdrowia dla Teresy – od Grupy modlącej się za Ojczyznę

18.00  Za + Elżbietę w rocznicę śmierci oraz ++ Aleksandra, Marię i Jana

(Szkoła) O potrzebne łaski dla Aleksa, Kamili i Aurelki

 

WTOREK, 2 LUTEGO – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

7.00    O Boże błog. dla Macieja

9.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Dziękczynna za dar życia konsekrowanego

18.00  Za + Małgorzatę

18.00  Za ++ Bronisława i Antoniego Kopeć – od dzieci i wnuków

(Szkoła) O potrzebne łaski dla Marka, Natalii i ich dziecka w łonie matki

 

ŚRODA, 3 LUTEGO

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

7.00    Za ++ Bronisławę i Bolesława Rak

18.00  Za + Edwarda Trzynę – od pracowników Działu Automatyki Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie

18.00  Za + Józefa w 3. rocznicę śmierci

18.00  Za + Kazimierza Pustelaka – od brata Jana z żoną

(Szkoła) Za + Władysławę Sroka – od firmy Energotechnik Rzeszów

 

CZWARTEK, 4 LUTEGO

7.00    Za + Franciszka Filipa (greg.)

18.00  Za powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00  Za + Mariusza Witalca

18.00  Za + Piotra Roga – od rodziców

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

 

PIĄTEK, 5 LUTEGO

7.00    Za + Stanisławę Pluta

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

7.00    Za + Tadeusza Kulasa – od koleżanek i kolegów z pracy córki Anny

18.00  Za + Kazimierza Chmiela

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

19.30  Za + Stefanię Kudela i + Bronisława Wota w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

 

SOBOTA, 6 LUTEGO

7.00    Za + Tadeusza Wojewodę – od kolegów z pracy z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od rodziny Prętkich

7.00    Za + Piotra Ząbka – od rodziny Czarnotów

18.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

18.00  Za + Piotra Roga – od rodziny Gliwów

18.00  Za + Franciszka Filipa (greg.)

 

NIEDZIELA, 7 LUTEGO

6.30    Za + Franciszka Filipa (greg.)

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    Za + Stanisława Budzynia w 5. rocznicę śmierci

11.00  O Boże błog. dla Tadeusza

12.30  W int. Parafian

15.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Zbigniewa z okazji 30. rocznicy ślubu i dla ich dzieci

18.00  Za + Stefanię Ważną – od Małgorzaty

24 - 31.01.2021 r.

NIEDZIELA, 24 STYCZNIA

6.30    Za + Adama Boratyna

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Za ++ Adama, Stefanię i Jana Kustrów

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Elżbietę Chuchla – od szwagra Wojciecha

18.00  Za + ks. Jerzego Gajdę

 

PONIEDZIAŁEK, 25 STYCZNIA

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Rafała

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Zygmunta I Starego i Książęcej

18.00  Za ++ Katarzynę i Jana Początków

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

WTOREK, 26 STYCZNIA

7.00    Za + Tadeusza Wojewodę – od Sabiny z rodziną

7.00    Za + Tadeusza Wojewodę – od Kręgu Domowego Kościoła

7.00    Za ++ Karolinę i Józefa Ochalik

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Bałtyckiej, Tatrzańskiej i Pomorskiej

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 27 STYCZNIA

7.00    Za + Zdzisława Czekierdę

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od męża

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Królowej Bony, Aleksandra Jagiellończyka, Litewskiej i Witolda

18.00  W int. dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Józefa Łyda w 5. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

 

CZWARTEK, 28 STYCZNIA

7.00    O zdrowie i Boże błog. dla Danuty i Stanisława w 49. rocznicę ślubu

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Leszka Czarnego (domki) i nr 2

18.00  Za + Józefę Szejnar – od syna Roberta z rodziną

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

 

PIĄTEK, 29 STYCZNIA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Oli w 18. rocznicę urodzin – od babci i matki chrzestnej z rodziną

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i uwolnienie od zła w rodzinie

7.00    Za ++ Marię i Jana Drozd

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla osób pomagających w utrzymaniu kapliczki Matki Bożej Rzeszowskiej

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  Za + Władysławę Sroka – od firmy Energotechnik Rzeszów

 

SOBOTA, 30 STYCZNIA

7.00    Za + Józefa Pawlika – od koleżanek i kolegów z Oddziału ZUS Rzeszów

7.00    Za ++ Aleksandrę i Władysława Nazimek

7.00    Za + Wiktorię Inglot – od sąsiadów

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wojciecha

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  Za + Piotra Roga – od rodziny Gliwów

 

NIEDZIELA, 31 STYCZNIA

6.30    Za + Franciszka Filipa (greg.)

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Jacka oraz ich rodziny

11.00  O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Marty z okazji urodzin

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Annę

18.00  Za + Edwarda Sosnowskiego w 9. rocznicę śmierci i + jego żonę Ludwikę

17 - 24.01.2021 r.

NIEDZIELA, 17 STYCZNIA

6.30    Za + Adama Boratyna

8.00    Za ++ Annę i Feliksa oraz + Janusza

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Za + Bożenę Dąbrowską – od wnuka Piotra z żoną

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Krystynę Marczak w 7. rocznicę śmierci

18.00  Za + Piotra Ząbka – od Renaty i Grzegorza Korytko

 

PONIEDZIAŁEK, 18 STYCZNIA

7.00    Za + Stanisława Jankisza w 3. rocznicę śmierci

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Halinę Jaworską

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Lwowskiej 96 i 96A

18.00  O zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla o. Mariusza Siódmiaka i o. Mariusza Kożuchowskiego z okazji imienin – od Grupy modlącej się za Ojczyznę

18.00  Za Ojczyznę

 

WTOREK, 19 STYCZNIA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla o. Mariusza Kożuchowskiego i o. Mariusza Siódmiaka z okazji imienin – od Apostolatu Margaretka

7.00    Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marysi i Juliana z okazji rocznicy urodzin

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Lwowskiej 98 i 98A

18.00  Za + Eugeniusza w rocznicę śmierci oraz ++ Helenę i Marka

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 20 STYCZNIA

7.00    Za + Józefę Szejnar – od córki Haliny z rodziną

7.00    Za ++ Władysława i Marię

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Lwowskiej 98B, 98C i 98D

18.00  Za zmarłych z rodziny Mikułów

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

(Szkoła) Dziękczynno-błagalna o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla o. Proboszcza

 

CZWARTEK, 21 STYCZNIA

7.00    Za + Stefanię Ważną – od męża i dzieci

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Marcina Filipa (od numeru 1 do 66)

18.00  Za + Piotra Ząbka – od chóru Kantylena

 

PIĄTEK, 22 STYCZNIA

7.00    Za + Eugenię Konkol

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Grażynę Baran w rocznicę śmierci

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Marcina Filipa 68 i 70

18.00  Za + Wojciecha Żakowskiego – od Jagody

(Poza parafią) Za + Piotra Wolaka w rocznicę śmierci

 

SOBOTA, 23 STYCZNIA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Zuzanny

7.00    Za + Eugenię Konkol

7.00    Za + Antoniego Szczygieł – od rodziny Filipów i Simpsonów

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Marcina Filipa (od numeru 72 do 78)

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  Za + Marię Kidacką – od koleżanek ze stowarzyszenia

 

NIEDZIELA, 24 STYCZNIA

6.30    Za + Adama Boratyna

8.00    Za + Danutę Kurecką

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Za ++ Adama, Stefanię i Jana Kustrów

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Elżbietę Chuchla – od szwagra Wojciecha

18.00  Za + ks. Jerzego Gajdę

10 - 17.01.2021 r.

NIEDZIELA, 10 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

6.30    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dobrą żonę      

8.00    O Boże błog. i potrzebne łaski w nowym roku dla sióstr z Róży Matki Bożej Częstochowskiej i ich rodzin

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Ingi z okazji 7. urodzin i dla jej rodziców

12.30  W int. Parafian

15.00  Za ++ Marię i Stanisława Micał

18.00  Za + Ryszarda Mikosza w 3. rocznicę śmierci i + Teresę

(Poza parafią) W int. Panu Bogu wiadomej

 

PONIEDZIAŁEK, 11 STYCZNIA

7.00    Za + Edwarda Trzynę – od pracowników Działu Automatyki Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Cienistej, Kaszubskiej i Podlaskiej

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Grzegorza w 18. rocznicę ślubu i dla ich syna

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

(Poza parafią) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla o. Dawida Borkowskiego

 

WTOREK, 12 STYCZNIA

7.00    Za + Ludwikę Sosnowską

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Kujawskiej (domki) i Kujawskiej 13

18.00  O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Alicji z okazji urodzin

(Poza parafią) Za ++ Antoniego, Annę i Pawła

(Poza parafią) Za + Danutę

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 13 STYCZNIA

7.00    Za ++ Ewę i Stanisława – od kuzyna Jana

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Kujawskiej 9B i 13A

18.00  W intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

(Poza parafią) Za + Janinę Ząbek

(Poza parafią) Za + Krystynę Jóźwiak

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

CZWARTEK, 14 STYCZNIA

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od córki Katarzyny z mężem

7.00    Za + Romana Woźniaka

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Władysława IV i Królewskiej

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

 

PIĄTEK, 15 STYCZNIA

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Anielę Rzepkę

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Jana Olbrachta, Henryka Pobożnego, Kazimierza Odnowiciela i Królowej Marysieńki

18.00  Za ++ Ludwikę i Franciszka oraz ++ Marię i Bronisława

 

SOBOTA, 16 STYCZNIA

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od męża

7.00    Za + Aleksandrę Nowak w 1. rocznicę śmierci i za + Stanisława Nowaka

7.00    Za + Stefana w 24. rocznicę śmierci oraz za ++ Józefę i Halinę

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Lwowskiej (bez bloków)

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  Za ++ Franciszka i Kazimierza Budaków

 

NIEDZIELA, 17 STYCZNIA

6.30    Za + Adama Boratyna

8.00    Za ++ Annę i Feliksa oraz + Janusza

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Za + Bożenę Dąbrowską – od wnuka Piotra z żoną

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Krystynę Marczak w 7. rocznicę śmierci

18.00  Za + Piotra Ząbka – od Renaty i Grzegorza Korytko

3 - 10.01.2021 r.

NIEDZIELA, 3 STYCZNIA

6.30    Za + Józefę Szejnar – od męża Franciszka   

8.00    Za + Filipa Marszałka – od koleżanek z pracy

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Genowefy z okazji imienin i 80. urodzin

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Wojciecha Żakowskiego – od Kazimiery Stachowicz

18.00  Za + Helenę Wójcik – od rodziny Kaczorowskich

 

PONIEDZIAŁEK, 4 STYCZNIA

7.00    O Boże błog. dla Grzegorza

7.00    Dziękczynno-przebłagalna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla rodziny Stemankowicz

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Warneńczyka (numery nieparzyste) i Anny Jagiellonki

18.00  Za Ojczyznę

 

WTOREK, 5 STYCZNIA

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Bożenę Dąbrowską – od rodziny Niedziałków

7.00    Za + Mariana Dobrzańskiego w 5. rocznicę śmierci

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulic: Warneńczyka (numery parzyste) i Bolesława Śmiałego

18.00  Za + Romana Woźniaka – od sąsiadów: Tadeusza i Marty Krawczyk

 

ŚRODA, 6 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

6.30    W int. Agnieszki i Wojciecha o opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego w podejmowaniu decyzji

8.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Sylwii i jej rodziny

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Anny i Roberta w 14. rocznicę ślubu

12.30 W intencji Parafian

15.00  Za + Józefa Pawlika – od koleżanek i kolegów z Oddziału ZUS Rzeszów

18.00  Za ++ Olgę, Iwana, Sergija, Annę i Mikołaja

 

CZWARTEK, 7 STYCZNIA

7.00    O uwolnienie od bezdomności, złego przywiązania do pieniędzy, o dar skromnego życia i zachowanie od utraty wiary dla Jacka

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Saskiej

18.00  Za powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

(Szkoła) Za ++ Genowefę i Franciszka Cyma

 

PIĄTEK, 8 STYCZNIA

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od szwagierki Doroty z rodziną

7.00    Za ++ Annę, Jana, Julię i Ludwika

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Mazowieckiej

18.00  O Boże błog. i zdrowie dla Iwony i jej rodziny

18.00  Za + Janinę Nosek (greg.)

(Poza parafią) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

SOBOTA, 9 STYCZNIA

7.00    Za + Janinę Nosek (greg.)

7.00    Za + Danutę Mostowy – od córki z rodziną

7.00    Za + Piotra Ząbka – od rodziny Filipów

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla mieszkańców ulicy Morgowej

18.00 Za + Anielę Kołodziej

18.00  Za + Danutę Kurecką – od Ewy i Mariana Hadam z Bachórza

 

NIEDZIELA, 10 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

6.30    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dobrą żonę      

8.00    O Boże błog. i potrzebne łaski w nowym roku dla sióstr z Róży Matki Bożej Częstochowskiej i ich rodzin

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Ingi z okazji 7. urodzin i dla jej rodziców

12.30 W int. Parafian

15.00  Za ++ Marię i Stanisława Micał

18.00  Za + Ryszarda Mikosza w 3. rocznicę śmierci i + Teresę

(Poza parafią) W int. Panu Bogu wiadomej

27 XII 2020 r. - 3 I 2021 r.

NIEDZIELA, 27 GRUDNIA

6.30    Za + Marka Wilka (greg.)

8.00    Za ++ Franciszkę i Władysława Fudali

9.30    Za + Jana w 14. rocznicę śmierci

10.00  (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

11.00  Za ++ Franciszkę i Stanisława Płonka

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Jacka Woźnego – od rodziny Kościńskich i Kwaśniaków

16.00  Za ++ Zofię i Mariana Jędrzejek

18.00  Za + Zuzię

 

PONIEDZIAŁEK, 28 GRUDNIA

7.00    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Urszuli i Dariusza w 1. rocznicę ślubu, a szczególnie o szczęśliwe rozwiązanie

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od Elżbiety

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Tadeusza Łanię w 5. rocznicę śmierci

18.00  Za + Janusza Prusaka – od Moniki i Mateusza Wołowiec

(Poza parafią) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

WTOREK, 29 GRUDNIA

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od Alicji z rodziną

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od teściowej Czesławy

7.00    Za + Romana Woźniaka

18.00  Za ++ Zdzisława i Franciszkę Pochwatów

18.00  Za + Władysławę Sowa w 1. rocznicę śmierci

(Poza parafią) O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla o. Tomasza Jędrucha w dniu imienin

(Poza parafią) Za + Marka Wilka (greg.)

(Poza parafią) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

ŚRODA, 30 GRUDNIA

7.00    O zdrowie i potrzebne łaski oraz światło Ducha Świętego dla Dawida

7.00    Za + Wojciecha Żakowskiego – od Haliny i Zdzisława Sznajderów

18.00  O Boże błog. i dalszą Bożą opiekę dla Joanny i Zbigniewa w 14. rocznicę ślubu oraz dla córki Marty

18.00  Za + Anielę Kołodziej – od koleżanki Marty Olejnik z rodziną

(Poza parafią) Za dusze w czyśćcu cierpiące

(Poza parafią) Za + Marka Wilka (greg.)

(Poza parafią) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

CZWARTEK, 31 GRUDNIA

7.00    O Boże błog., wszelkie potrzebne łaski i zdrowie dla Krystyny

7.00    Za ++ Helenę i Zygmunta

17.00  W int. Parafian

17.00  O Boże błog. w nowym roku dla Ojców posługujących w parafii i w szkole

17.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny

(Poza parafią) O zdrowie duszy i ciała dla Jana (x2)

 

PIĄTEK, 1 STYCZNIA

0.00    W int. Parafian

8.00    Za + Eugeniusza Faszczowy – od rodziny Misiągów

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Edyty i Grzegorza oraz córki Natalii

12.30 Za ++ Józefę, Franciszka, Pawła i Annę

15.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Mieczysława z okazji imienin

18.00  Za + Anielę Kołodziej – od Zdzisławy i Łukasza Pisarek

 

SOBOTA, 2 STYCZNIA

7.00    W intencji nowonarodzonego dziecka i jego rodziców

7.00    Wynagradzająca za grzechy przodków w rodzinie

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od sąsiadów

7.00    W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

18.00 Za + Janinę Nosek (greg.)

 

NIEDZIELA, 3 STYCZNIA

6.30    Za + Józefę Szejnar – od męża Franciszka   

8.00    Za + Filipa Marszałka – od koleżanek z pracy

9.30    Za + Janinę Nosek (greg.)

11.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Genowefy z okazji imienin i 80. urodzin

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Wojciecha Żakowskiego – od Kazimiery Stachowicz

18.00  Za + Helenę Wójcik – od rodziny Kaczorowskich

20 - 27 XII 2020 r.

NIEDZIELA, 20 GRUDNIA

6.30    Za zmarłych rodziców: Stefanię i Władysława – int. od dzieci

8.00    Za + Franciszka Filipa – od Elżbiety i Adama

9.30    Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

10.00  (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

11.00  Za ++ Pawła, Marcinę, Irenę, Helenę i Jana

12.30 Za + Marka Wilka (greg.)

15.00  Za + Józefa Szczepankiewicza – od koleżanek i kolegów z pracy córki Pauliny

16.00  O zdrowie i Boże błog. dla Franciszki i Jana Misztelów i ich rodziny

18.00  Za ++ Stefanię, Mariana i Kazimierza

 

PONIEDZIAŁEK, 21 GRUDNIA

7.00    Za + Teresę

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla o. Dariusza z okazji imienin – od Grupy modlącej się za Ojczyznę

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i łaskę dobrego wyboru drogi życiowej dla Michała z okazji 18. urodzin

18.00  Za + Genowefę w 22. rocznicę śmierci

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

WTOREK, 22 GRUDNIA

7.00    Za + Janusza Prusaka – od brata z synami i rodziną

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla rodziny

18.00  Za + Genowefę w 22. rocznicę śmierci

18.00  Za + Franciszka Filipa – od Anny i Grzegorza z synami

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

ŚRODA, 23 GRUDNIA

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od rodziny Bartmanów i Chwaszczów

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za + Gabrielę Knapik w 1. rocznicę śmierci

18.00  W intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  W intencji rodziców i dzieci z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Zygmunta Pilawę w 9. rocznicę śmierci

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

CZWARTEK, 24 GRUDNIA

7.00    Za + Zuzię i jej zmarłego dziadka Stanisława

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za + Wojciecha Żakowskiego – od Anny i Teresy

7.00    Za ++ Adama i Ewę Łyda w dniu imienin oraz za zmarłych z rodziny

7.00    Za + Marka Dolińskiego (greg.)

7.00    W int. Panu Bogu wiadomej

 

PIĄTEK, 25 GRUDNIA – PASTERKA

24.00  W int. Parafian

24.00  Za wszystkie kobiety w stanie błogosławionym, aby swoje lęki powierzyły Bogu i z miłością przyjęły dar nowego życia

24.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Huberta w dniu urodzin

24.00  Za + Mirosława Bator i + Marka Janasia

24.00  Za + Barbarę Wilk z domu Pelc

24.00 (Szkoła) W intencji dobrodziejów szkoły

24.00 (Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

24.00 (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

PIĄTEK, 25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

8.00    Za + Jana Strojka

8.00    Za + Marka Wilka (greg.)

9.30    Za + Bogusława i Teodozję Kordos

10.00  (Szkoła) O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Stanisławy

11.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Juliana z okazji 10. urodzin

12.30  Za ++ Stanisława, Stanisławę, Antoniego i Czesława Międlarów

15.00  O Boże błog., zdrowie i opiekę św. Rodziny dla całej rodziny

16.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  Za ++ Mieczysława, Teresę i Zbigniewa

 

SOBOTA, 26 GRUDNIA

6.30    Za + Marka Wilka (greg.)

6.30    Za + Marka Dolińskiego (greg.)

8.00    Za ++ Franciszka i jego rodziców: Jana i Katarzynę

9.30    Za + Annę Kowalską

11.00  Za + Jana Strojka

12.30  Za + Romana Kusia

15.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Bogumiły i Kazimierza w 45. rocznicę ślubu i dla ich potomstwa

18.00  Za + Anielę Kołodziej – od rodziny Wilkoń

 

NIEDZIELA, 27 GRUDNIA

6.30    Za + Marka Wilka (greg.)

8.00    Za ++ Franciszkę i Władysława Fudali

9.30    Za + Jana w 14. rocznicę śmierci

10.00  (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

11.00  Za ++ Franciszkę i Stanisława Płonka

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Jacka Woźnego – od rodziny Kościńskich i Kwaśniaków

16.00  Za ++ Zofię i Mariana Jędrzejek

18.00  Za + Zuzię

13 - 20 XII 2020 r.

NIEDZIELA, 13 GRUDNIA

6.30    W int. Parafian

8.00    Za ++ Ignacego, Agatę i Katarzynę Dobrzańskich

9.30    Za + Marka Wilka (greg.)

10.00  (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

11.00  O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Karola w 40. rocznicę urodzin

12.30 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św. Łukasza dla Przemysława z okazji urodzin

15.00  Za + Franciszka Filipa – od Krystyny Goc z Wiśnicza

16.00  Za ++ Cecylię i Jana Pławeckich

18.00  Za + Elżbietę Gądek

 

PONIEDZIAŁEK, 14 GRUDNIA

7.00    Za + Stanisława Śpiewaka z okazji urodzin

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Bolesława Sowę w 7. rocznicę śmierci

18.00  Za + Helenę Cyrul w 5. rocznicę śmierci

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

(o. Mariusz poza parafią) Za + Anielę Kołodziej – od Bogusławy Golec

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

WTOREK, 15 GRUDNIA

7.00    O Boże błog. i powrót do zdrowia dla Mikołaja

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za + Anielę Kołodziej

18.00  O Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla o. Janusza i Stanisławy z okazji urodzin

18.00  Za + Janusza Prusaka – od brata z synami i rodziną

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

ŚRODA, 16 GRUDNIA

7.00    Za ++ Józefa, Lucynę i Tadeusza Szczepanik

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od sąsiadek

18.00  Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Romana Kurę – od rodziny Rogów

18.00  Za + Różę Błyskal – od rodziny Ostrowskich

(Kraków) Dziękczynna za udaną operację z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Stanisławy

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

CZWARTEK, 17 GRUDNIA

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Stefana Gubernat w 4. rocznicę śmierci

18.00  Za + Janusza Prusaka – od brata z synami i rodziną

(o. Mariusz poza parafią) Za + Stefanię Ważną – od męża i dzieci

(Szkoła) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Oli z okazji urodzin

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

PIĄTEK, 18 GRUDNIA

7.00    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

7.00    Za ++ Eugeniusza i Joannę oraz zmarłych z rodziny

18.00  Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Janusza Prusaka – od współpracowników Edwarda z firmy Perfect

18.00  Za + Franciszka Filipa – od Elżbiety Bienias z Wiśnicza

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

SOBOTA, 19 GRUDNIA

7.00    Za + Anielę Kołodziej

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za + Janusza Prusaka – od brata z synami i rodziną

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla o. Dariusza w dniu imienin – od Apostolatu Margaretka

18.00  Za + Romana Kurę – od rodziny Banasiów

18.00  Za + Annę Kowalską

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

NIEDZIELA, 20 GRUDNIA

6.30    Za zmarłych rodziców: Stefanię i Władysława – int. od dzieci

8.00    Za + Franciszka Filipa – od Elżbiety i Adama

9.30    Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

10.00  (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

11.00  Za ++ Pawła, Marcinę, Irenę, Helenę i Jana

12.30 Za + Marka Wilka (greg.)

15.00  Za + Józefa Szczepankiewicza – od koleżanek i kolegów z pracy córki Pauliny

16.00  O zdrowie i Boże błog. dla Franciszki i Jana Misztelów i ich rodziny

18.00  Za ++ Stefanię, Mariana i Kazimierza

6 - 13 XII 2020 r.

NIEDZIELA, 6 GRUDNIA

6.30    Za ++ Annę Farfałę, Henryka Kudelę i zmarłych z rodziny

8.00    Za + Romana Kurę – od rodziny Chrobak i Genowefy Kardaś

9.30    Za + Ryszarda Salamon w 8. rocznicę śmierci

11.00  Za + Marka Wilka (greg.)

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Jana w 1. rocznicę śmierci

18.00  Za ++ Lucynę, Marię i Henrykę

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

PONIEDZIAŁEK, 7 GRUDNIA

7.00    Za + Stanisława Śpiewaka – od Teresy i Stanisława Bentkowskich

9.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  Za + Bronisławę Rak – od Grupy modlącej się za Ojczyznę

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana (x2)

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

WTOREK, 8 GRUDNIA

7.00    O świętość kapłanów

7.00    O światło i moc Ducha Świętego dla naszych duszpasterzy i parafian

9.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  O świętość kapłanów

18.00  Za + Zuzię

18.00  Za + Franciszka Filipa – od rodziny Leśniewskich i Pyrkoszów

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

ŚRODA, 9 GRUDNIA

7.00    Za + Romana Kurę – od rodziny Leśniaków

7.00    Za + Marię Kordoń

7.00    Za + Anielę w 9. rocznicę śmierci oraz ++ Eugeniusza, Reginę i Edwarda

9.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  W int. dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za ++ Annę i Sylwestra

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

CZWARTEK, 10 GRUDNIA

7.00    O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Dawida i jego rodziny

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za + Janusza Prusaka – od chrześnicy Joanny z mężem i dziećmi

18.00  Za + Józefę

18.00  Za + Różę Błyskal – od sąsiadów (klatka II)

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

PIĄTEK, 11 GRUDNIA

7.00    Za + Franciszka Filipa – od rodziny Leśniewskich i Pyrkoszów

7.00    Za + Zofię Czajak

18.00  Za + Stanisława Śpiewaka – od przyjaciół córki Kasi

18.00  Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Janusza Prusaka – od siostry z rodziną

(Szkoła) Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii z okazji urodzin

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

SOBOTA, 12 GRUDNIA

7.00    O zdrowie i łaskę wyjścia z nałogu alkoholizmu dla pewnej osoby

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    Za ++ Elżbietę i Aleksandra Barzyk oraz ++ Jana i Marię Przepiórskich

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Natalii i jej rodziny

18.00  Za + Pawła Siutę – od Marii Nowickiej i Adama Kozioła

18.00  Za + Janusza Prusaka – od chrześnicy Joanny z mężem i dziećmi

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

NIEDZIELA, 13 GRUDNIA

6.30    W int. Parafian

8.00    Za ++ Ignacego, Agatę i Katarzynę Dobrzańskich

9.30    Za + Marka Wilka (greg.)

10.00  (Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

11.00  O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Karola w 40. rocznicę urodzin

12.30 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św. Łukasza dla Przemysława z okazji urodzin

15.00  Za + Franciszka Filipa – od Krystyny Goc z Wiśnicza

16.00  Za ++ Cecylię i Jana Pławeckich

18.00 Za + Elżbietę Gądek

29 XI - 06 XII 2020 r.

NIEDZIELA, 29 LISTOPADA

6.30    Za ++ Józefa, Michała, Anielę, Jana, Zofię i zmarłych z ich rodzin

8.00    Za zmarłych członków Róży św. Stanisława

9.30    Za ++ Annę w 8. rocznicę śmierci, Ryszardę i Jana

10.00  (Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg)

11.00  Za + Franciszka Filipa – od Jacka i Moniki Filip z rodziną

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Magdaleny z okazji urodzin

 

PONIEDZIAŁEK, 30 LISTOPADA

7.00    Za + Romana Kurę – od Stanisława Borowca z rodziną

18.00  Za + Stanisława Śpiewaka – od żony i dzieci

18.00  Za + Janusza Prusaka – od mamy

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg.)

 

WTOREK, 1 GRUDNIA

7.00    O Boże błog. dla Barbary

7.00    Za + Różę Błyskal – od sąsiadów: Marii i Stanisława Leniartów

18.00  Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

18.00  Za + Pawła Siutę – od rodziny Kazirodów

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

ŚRODA, 2 GRUDNIA

7.00    Za + o. Stefana Denkiewicza w 7. rocznicę śmierci

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  Za + Romana Kurę – od Anny i Grzegorza Nowak z rodziną

18.00  Za + Franciszka Filipa – od Barbary Gargaś z rodziną

18.00  Za + Janusza Prusaka – od babci Marysi

(Szkoła) Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Barbary

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

CZWARTEK, 3 GRUDNIA

7.00    Za + Franciszka i Genowefę Cyma

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

18.00  W int. powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00  Za + Barbarę Oberc z okazji imienin i rocznicy urodzin

(Szkoła) O Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla rodziny

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

PIĄTEK, 4 GRUDNIA

7.00    Za + Franciszka Filipa – od Emilii Gargaś

7.00    Za + Różę Błyskal – od sąsiadów (klatka II)

18.00  O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Emilki z okazji urodzin

18.00  Za + Stanisława Śpiewaka – od brata Adama z rodziną

19.30  Za + Marka Wilka (greg.)

(Szkoła) Za ++ Franciszka i Józefę

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

SOBOTA, 5 GRUDNIA

7.00    Za + Marka Wilka (greg.)

7.00    za + Józefa Pawlika – od koleżanek i kolegów Basi z Wydziału Obsługi Prawnej ZUS Oddział w Rzeszowie

7.00    Za + Janusza Prusaka – od siostry z rodziną

18.00  Za + Bronisława Krężel

18.00  Za + Pawła Siutę – od rodziny Słujów z Rzeszowa

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

 

NIEDZIELA, 6 GRUDNIA

6.30    Za ++ Annę Farfałę, Henryka Kudelę i zmarłych z rodziny

8.00    Za + Romana Kurę – od rodziny Chrobak i Genowefy Kardaś

9.30    Za + Ryszarda Salamon w 8. rocznicę śmierci

11.00  Za + Marka Wilka (greg.)

12.30 W int. Parafian

15.00  Za + Jana w 1. rocznicę śmierci

18.00  Za ++ Lucynę, Marię i Henrykę

(Szkoła) Za + Marka Dolińskiego (greg.)

22 - 29 XI 2020 r.

NIEDZIELA, 22 LISTOPADA

6.30    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

8.00    O życie wieczne dla zmarłych sióstr z Róży Matki Bożej Wniebowziętej

9.30    Za + Antoniego Cyrula w 15. rocznicę śmierci

10.00  (Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg.)

11.00  Za ++ Janinę i Leona Adamiec

12.30  W int. Parafian

15.00  Za ++ Edwarda i Mariusza Pasternak oraz ++ Jadwigę i Jana Szczęch

18.00  Za + Franciszka Filipa – od pracowników Brzeskich Zakładów Komunalnych

 

PONIEDZIAŁEK, 23 LISTOPADA

7.00    Za + Janusza Prusaka – od koleżanek Barbary

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Antoniny i Tadeusza

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Franciszka Filipa – od pracowników Spółki Eco-Gnojnik

18.00  Za + Różę Błyskal – od Eli i Mariusza Błyskal z rodziną

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

WTOREK, 24 LISTOPADA

7.00    W int. Cecylii

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla o. Janusza Furtaka z okazji imienin

18.00  Za + Romana Kurę – od Wiktorii i Kazimierza Chmiel

18.00  Za + Pawła Siutę – od kuzynki Anny z Nowej Wsi z rodziną

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 25 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za ++ Annę i Walentego Klaków

18.00  Za dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny z okazji imienin

18.00  Za + Irenę Paluch

(Szkoła) Za ++ Marię, Józefa, Stefana i wszystkich zmarłych z rodziny Bieńków i Pękali

 

CZWARTEK, 26 LISTOPADA

7.00    Za + Franciszka Filipa – od pracowników Spółki Eco-Gnojnik

7.00    Za + Janusza Prusaka – od mamy

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Danutę Wojdę w 5. rocznicę śmierci

18.00  Za + Wiesławę Brzęk

(Szkoła) Za + Władysławę Połeć

 

PIĄTEK, 27 LISTOPADA

7.00    Za ++ Zofię i Józefa Cyło

7.00    Za + Stanisława Śpiewaka – od Małgorzaty i Tadeusza Rybińskich z dziećmi

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Franciszka Filipa – od Pauliny Filip

18.00  Za + Różę Błyskal – od sąsiadów: Marii i Stanisława Leniartów

(Szkoła) Za ++ Stanisławę i Bronisława

 

SOBOTA, 28 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za + Zdzisława i + Zdzisława

7.00    Za + Danutę Kurecką – od Haliny Dudek z rodziną

18.00  Za + Zofię Czajak

18.00  Za + Romana Kurę – od Danuty Krawczyk z rodziną

18.00  Za + Pawła Siutę – od rodziny Bełzów z Raniżowa

 

NIEDZIELA, 29 LISTOPADA

6.30    Za ++ Józefa, Michała, Anielę, Jana, Zofię i zmarłych z ich rodzin

8.00    Za zmarłych członków Róży św. Stanisława

9.30    Za ++ Annę w 8. rocznicę śmierci, Ryszardę i Jana

10.00  (Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg.)

11.00  Za + Franciszka Filipa – od Jacka i Moniki Filip z rodziną

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

16.00  O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Jadwigi

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Magdaleny z okazji urodzin

15 - 22 XI 2020 r.

NIEDZIELA, 15 LISTOPADA

6.30    O Boże błog. dla Jakuba w 20. rocznicę urodzin

8.00    Za zmarłych członków z Róży Matki Bożej Bolesnej i zmarłych z ich rodzin

9.30    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

10.00  (Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg.)

11.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błog. i opiekę dla całej rodziny

12.30  Za ++ członków Chóru Kantylena i + dyrygenta Kazimierza Dzięgiela

15.00  Za + Romana Kurę – od Doroty Chmiel z rodziną

16.00  Za ++ Katarzynę, Tomasza i Leona Kita

18.00  Za ++ Marię i Edwarda

 

PONIEDZIAŁEK, 16 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  Za + Walerię w rocznicę śmierci

18.00  Za + Stefana

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

WTOREK, 17 LISTOPADA

7.00    W int. Anny

7.00    Za + Franciszka Filipa – od pracowników Brzeskich Zakładów Komunalnych

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Julii z okazji 18. urodzin

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Mieczysława Stępnia w 41. rocznicę śmierci oraz + Janinę Bem w 20. rocznicę śmierci

 

ŚRODA, 18 LISTOPADA

7.00    Za + Leszka Majerskiego w 2. rocznicę śmierci

7.00    Za + Zdzisława Szczepanika – od Jerzego i Justyny Lipa z rodziną

18.00  Za + Józefę w 23. rocznicę śmierci oraz ++ Halinę i Stefana

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Pawła Siutę – od sąsiadów: Teresy i Józefa Pytko

18.00  W int. Parafian

(Szkoła) Za + Eugeniusza Chochonia

 

CZWARTEK, 19 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za + Stanisława Śpiewaka – od Lucyny i Jerzego

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety z okazji imienin i dla jej rodziny

18.00  Za + Stanisława

(Szkoła) Za ++ Władysława, Marię i Anielę

 

PIĄTEK, 20 LISTOPADA

7.00    o zdrowie i Boże błog. dla Jolanty i Radosława w 10. rocznicę ślubu

7.00    Za + Pawła Siutę – od Magdaleny i Mariusza Noga

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Józefa Szczepankiewicza – od koleżanek i kolegów z pracy córki Pauliny

(Szkoła) Za ++ Ryszarda i Teresę Mikosz

 

SOBOTA, 21 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

7.00    Za + Elżbietę Chuchla – od syna Przemysława z rodziną

18.00  Za + Franciszka Filipa – od pracowników Brzeskich Zakładów Komunalnych

18.00  Za + Romana Kurę – od Doroty i Romana Lampart

 

NIEDZIELA, 22 LISTOPADA

6.30    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

8.00    O życie wieczne dla zmarłych sióstr z Róży Matki Bożej Wniebowziętej

9.30    Za + Antoniego Cyrula w 15. rocznicę śmierci

10.00  (Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg.)

11.00  Za ++ Janinę i Leona Adamiec

12.30  W int. Parafian

15.00  Za ++ Edwarda i Mariusza Pasternak oraz ++ Jadwigę i Jana Szczęch

18.00  Za + Franciszka Filipa – od pracowników Brzeskich Zakładów Komunalnych

8 - 15 XI 2020 r.

NIEDZIELA, 8 LISTOPADA

6.30    Za + Franciszka Krupę

8.00    O łaskę wiecznego zbawienia dla zmarłych sióstr z Róży Królowej Różańca Świętego, zmarłych z ich rodzin oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących

9.30    Za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00  Za ++ Pawła, Marcinę, Irenę, Helenę i Jana

11.00 Za + Zofię Wysokińską (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Stanisława Cyran w 11. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 9 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za + Józefa Pawlika – od koleżanek i kolegów Basi z Wydziału Obsługi Prawnej, Ewy oraz Kasi z ZUS Oddział w Rzeszowie

18.00  O Boże błog. i uzdrowienie dla Mirosława

18.00  Za + Wacława z okazji urodzin

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK, 10 LISTOPADA

7.00    W int. Andrzeja

7.00    W int. Panu Bogu wiadomej

7.00    Za + Piotra 

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Kazimierza w 5. rocznicę śmierci i za zmarłych z jego rodziny

 

ŚRODA, 11 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski w 75. rocznicę urodzin Zdzisława, z prośbą o dalsze Boże błog. i siły do opieki nad chorą żoną

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Elżbiety i jej rodziny

18.00  O uzdrowienie rodziny

(Szkoła) O zdrowie i potrzebne łaski dla Katarzyny

 

CZWARTEK, 12 LISTOPADA

7.00    Za + Franciszka Świder w 4. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

7.00    Za zmarłych z rodziny Wątrobów

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Elżbietę w 11. rocznicę śmierci

(Szkoła) Za ++ Marię i Józefa Bróż

 

PIĄTEK, 13 LISTOPADA

7.00    Za + Janusza Prusaka – od Edwarda, Barbary i Dominiki Kidackich

18.00  Za + Józefa Pawlika – od koleżanek i kolegów Basi z Wydziału Obsługi Prawnej ZUS Oddział w Rzeszowie

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Romana Kurę – od pracowników Piekarni nr 5 w Rzeszowie

(Szkoła) Za ++ Macieja, Jerzego, Marka i Dariusza

 

SOBOTA, 14 LISTOPADA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Danuty i Janusza

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za + Pawła Siutę – od rodziny Mierzwów

18.00  Za + Janinę Nosek oraz o uzdrowienie Mirosława

18.00  Za + Franciszka Filipa – od koleżanek z apteki

18.00  Za + Kazimierza Pruchnika – od Kazimierza i Kazimiery Winiarskich z rodziną

 

NIEDZIELA, 15 LISTOPADA

6.30    O Boże błog. dla Jakuba w 20. rocznicę urodzin

8.00    Za zmarłych członków Róży Matki Bożej Bolesnej i zmarłych z ich rodzin

9.30    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

10.00  (Szkoła) Za + Zofię Wysokińską (greg.)

11.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błog. i opiekę dla całej rodziny

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Romana Kurę – od Doroty Chmiel z rodziną

16.00  Za ++ Katarzynę, Tomasza i Leona Kita

18.00  Za ++ Marię i Edwarda

1 - 8 XI 2020 r.

NIEDZIELA, 1 LISTOPADA

6.30    Za + Zofię w 3. rocznicę odejścia do domu Ojca

8.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

8.00    Za + Zofię Wysokińską (greg.)

9.30    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

11.00  Za ++ Michała i Annę Segelbach

12.30  W int. Parafian

15.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wojciecha

18.00  Za + Jana Strojka

 

PONIEDZIAŁEK, 2 LISTOPADA

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Musiałów, Świerków i Kubików

9.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  Za + Zuzię

18.00  Za + Janinę Segelbach

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

WTOREK, 3 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za zmarłych pijarów, zwłaszcza tych, którzy pracowali w naszej parafii

 

ŚRODA, 4 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od Barbary Lojko

18.00  O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Stasia w 1. rocznicę urodzin oraz dla rodziców: Karola i Natalii

18.00  O Boże błog. dla wszystkich modlących się o zdrowie dla Tadeusza

18.00  Za + Wojciecha Żakowskiego – od Jolanty i Marka Szela

(Szkoła) Za + Wiesławę i Zenona Czorniak

 

CZWARTEK, 5 LISTOPADA

7.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  W int. powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00 Za + ks. Bolesława Janisza

(Szkoła) Za krewnych i dobrodziejów pijarskiego Zakonu

 

PIĄTEK, 6 LISTOPADA

7.00    Za + Romana Kurę – od pracowników Piekarni nr 5 w Rzeszowie

7.00    Za + Pawła Siutę – od rodziny Kłoda, Kielar i Słapińskich

18.00  Za + Jerzego Prasoł

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

19.30  Za + Janinę Segelbach – od Magdaleny Maślanka

(Szkoła) Za ++ Marię i Józefa Zając

 

SOBOTA, 7 LISTOPADA

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00    Za + Jana Pelc w 1. rocznicę śmierci

18.00  Za + Jolantę Czarnobaj – od męża z dziećmi

18.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Stanisława Borcz

 

NIEDZIELA, 8 LISTOPADA

6.30    Za + Franciszka Krupę

8.00    O łaskę wiecznego zbawienia dla zmarłych sióstr z Róży Królowej Różańca Świętego, zmarłych z ich rodzin oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących

9.30    Za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00  Za ++ Pawła, Marcinę, Irenę, Helenę i Jana

11.00 Za + Zofię Wysokińską (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Ryszarda Kusia (greg.)

18.00  Za + Stanisława Cyran w 11. rocznicę śmierci

25 X - 1 XI 2020 r.

NIEDZIELA, 25 PAŹDZIERNIKA

6.30    Za ++ Tadeusza i Eleonorę Błońskich

8.00    Za zmarłych członków Róży Matki Bożej Królowej Polski i zmarłych z ich rodzin

9.30    Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Aliny i Macieja z prośbą o Boże błog. dla jubilatów i ich rodziny

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Kazimierza Pruchnika – od Urszuli i Henryka Ziobro

16.00  (Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

18.00  Za ++ Zofię i Stanisława

 

PONIEDZIAŁEK, 26 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Romana Kurę – od Tadeusza Rudki

18.00  Za + Bronisława Krężel

18.00  Za + Pawła Siutę – od Wiesławy Nieroda

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

WTOREK, 27 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Stanisławę w 8. rocznicę śmierci

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Roberta w dniu urodzin

18.00  Za + Annę Dobrzańską w 19. rocznicę śmierci

18.00  Za + Stanisławę Kogut oraz ++ Helenę i Józefa

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 28 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

7.00    Za ++ Marię i Marka Segiet

18.00  Za dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Zbigniewa Siutę w 1. rocznicę śmierci – od żony

18.00  Za + Martę w 3. rocznicę śmierci

(Szkoła) O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla o. Tadeusza Suślika z okazji imienin

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

CZWARTEK, 29 PAŹDZIERNIKA

7.00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi

7.00    Za + Franciszka Filipa – od wójta gminy Gnojnik, pracowników Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Jolantę Czarnobaj – od męża z dziećmi

(Szkoła) Za + Stanisławę

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

PIĄTEK, 30 PAŹDZIERNIKA

7.00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Kingi

7.00    O łaskę dobrej spowiedzi

7.00    Za + Romana Kurę – od Jolanty Basara-Szaluś i rodziny Inglotów

18.00  Za + Marka Dolińskiego – od przyjaciół syna Pawła

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Wiesława Lesia

(Szkoła) Za + Józefę

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

SOBOTA, 31 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Zdzisława w 17. rocznicę śmierci

7.00    Za ++ Karolinę i Rudolfa Lubczyńskich

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od rodziny Rumak

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od rodziny Nabożnych

7.00  Za + Zuzię

18.00  Za + Pawła Siutę – od Stefanii Bełz z dziećmi

18.00  Za + Czesława w 10. rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA, 1 LISTOPADA

6.30    Za + Zofię w 3. rocznicę odejścia do domu Ojca

8.00    Za + Ryszarda Kusia (greg.)

9.30    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

11.00  Za ++ Michała i Annę Segelbach

12.30  W int. Parafian

15.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wojciecha

18.00 Za + Jana Strojka

18 - 25 X 2020 r.

NIEDZIELA, 18 PAŹDZIERNIKA

6.30    Za + Łukasza Łyda w dniu imienin

8.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Antosia z okazji 4. urodzin

9.30    Za ++ Władysławę i Romana oraz synów: Romana i Wojciecha

10.00 (Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Romana Kurę – od Pawła Bialic z rodziną

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary i Wojciecha

 

PONIEDZIAŁEK, 19 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  O łaskę zdrowia i Boże błog. dla o. Józefa Markowicza i dla innych chorych oraz o ustanie pandemii  

18.00  Za + Anielę Kołodziej – od córki Bożeny z rodziną

(o. Mariusz K.) Za ++ Annę, Stanisława i Henryka Borkowskich

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

WTOREK, 20 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Pawła Siutę – od rodziny Bełzów z ul. Królewskiej

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Józefa Szczepankiewicza – od koleżanek i kolegów z pracy córki Pauliny

18.00  Za ++ Krystynę i Bogusława

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

ŚRODA, 21 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błog., dary Ducha Świętego i łaskę dobrego wyboru drogi życiowej dla Mateusza z okazji 18. urodzin

18.00  O zdrowie, Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Ewy i jej rodziny

18.00  Za + Romana Kurę – od sąsiadki Heleny Marek

(Szkoła) Za dusze w czyśćcu cierpiące

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

CZWARTEK, 22 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Franciszka Filipa – od siostrzenic z rodziną

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00 Za + Stefanię

(Szkoła) Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Pawła w 33. rocznicę urodzin i Anny w 31. rocznicę urodzin

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

PIĄTEK, 23 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Józefa i Cecylii w 45. rocznicę ślubu

18.00  Za + Romana Kurę – od Marty i Romana Król

18.00  Za + Pawła Siutę – od rodziny Kłoda, Kielar i Słapińskich

(Szkoła) Za + Eugeniusza Sitka

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

SOBOTA, 24 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Pawła Dolińskiego – od Elżbiety i Jerzego Szymborskich

7.00    Za + Anielę Kołodziej – od córki Małgorzaty

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Macieja z okazji 12. rocznicy ślubu i dla ich dzieci

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

NIEDZIELA, 25 PAŹDZIERNIKA

6.30    Za ++ Tadeusza i Eleonorę Błońskich

8.00    Za zmarłych członków Róży Matki Bożej Królowej Polski i zmarłych z ich rodzin

9.30    Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Aliny i Macieja z prośbą o Boże błog. dla jubilatów i ich rodziny

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za + Kazimierza Pruchnika – od Urszuli i Henryka Ziobro

16.00  Za + Bronisławę Rak (greg.)

18.00  Za ++ Zofię i Stanisława

11 - 18 X 2020 r.

NIEDZIELA, 11 PAŹDZIERNIKA

6.30    O Boże błog. i szczęśliwe rozwiązanie dla Anny

8.00    O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla sióstr z Róży Królowej Różańca Świętego i dla ich rodzin

9.30    Za + Janinę Segelbach – od Justyny i Piotra Masełków

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za ++ Janusza i Kazimierza Tomaśko

18.00  Za + Józefa

(Poza parafią) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

PONIEDZIAŁEK, 12 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

7.00    Za + Jadwigę

18.00  Za + Pawła Siutę – od kolegów teściowej

18.00  W int. dusz w czyśćcu cierpiących

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

WTOREK, 13 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

7.00    Za + Andrzeja Lubczyńskiego w 10. rocznicę śmierci

18.00  Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

18.00  Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

ŚRODA, 14 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

7.00     Za + Jana Czarnota

18.00  W int. dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  W int. Radia Maryja o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla pracowników i słuchaczy Radia

18.00  Za + Romana Kurę – od Marii Bialic-Wenc z rodziną

(Szkoła) Za + Stanisława Laska

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

CZWARTEK, 15 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Zdzisława Szczepanika – od Tadeusza i Haliny Walczak z rodziną

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za ++ Janinę, Andrzeja i Mirosława Łosiów

(Szkoła) Za + Józefa

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

PIĄTEK, 16 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Izabelę Kocuj w 14. rocznicę śmierci

7.00    Za + Franciszka Filipa – od bratowej Genowefy z rodziną

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  W int. Panu Bogu wiadomej

(Szkoła) Za + Mieczysława

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

SOBOTA, 17 PAŹDZIERNIKA

7.00    O Boże błog., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Tomasza Łyda w dniu urodzin

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i obfite łaski płynące z sakramentu małżeństwa dla Beaty i Wacława w 21. rocznicę ślubu

18.00  Za + Kazimierza Pruchnika – od Jolanty i Jana Miąsików

(o. Dariusz poza parafią) Za + Marka Wilka w 1. rocznicę śmierci

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

NIEDZIELA, 18 PAŹDZIERNIKA

6.30    Za + Łukasza Łyda w dniu imienin

8.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Antosia z okazji 4. urodzin

9.30    Za ++ Władysławę i Romana oraz synów: Romana i Wojciecha

10.00 (Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  Za + Romana Kurę – od Pawła Bialic z rodziną

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary i Wojciecha

4 - 11 X 2020 r.

NIEDZIELA, 4 PAŹDZIERNIKA

6.30    Za + Romana Kusia w 10. rocznicę śmierci

8.00    Za ++ Zofię i Stanisława Słowik oraz + Stanisława

8.00    Za + Bronisławę Rak (greg.)

9.30    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Grzegorza i Katarzyny w rocznicę ślubu

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  W int. dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.

15.00  O Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Ksawerego z okazji 10. urodzin

18.00  Za ++ Teresę i Józefa Niemiec

 

PONIEDZIAŁEK, 5 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla o. Emila z okazji imienin – od grupy modlącej się za Ojczyznę

18.00  Za + Pawła Siutę – od siostry Elżbiety z rodziną

18.00  Za ++ Juliana i Stanisławę Kulbida

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

WTOREK, 6 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Tereski z okazji urodzin

18.00  Za + Pawła Siutę – od wujka Stanisława z rodziną

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

ŚRODA, 7 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Marię w 1. rocznicę śmierci

7.00    Za + Różę Błyskal – od rodziny Micał

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Zofię Draus i + Stanisława Drausa

(O. Dariusz poza parafią) Za + Anielę Kołodziej – od Róży różańcowej MB Wniebowziętej

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

(Szkoła) Za + Władysława

 

CZWARTEK, 8 PAŹDZIERNIKA

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła dla Matyldy z okazji 2. urodzin

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Marka Dolińskiego – od pracowników Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

(Szkoła) Za + Julię

 

PIĄTEK, 9 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

7.00    W intencji Bogu wiadomej

18.00  Za + Pawła Siutę – od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

18.00  Za + Romana Kurę – od Ewy Bialic

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

(Szkoła) Za + Franciszka Sitka

 

SOBOTA, 10 PAŹDZIERNIKA

7.00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Michała w 3. rocznicę urodzin

7.00    Za + Franciszka Filipa – od wnuczki Magdaleny z rodziną

7.00    Za + Jadwigę

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Marka Dolińskiego – od pracowników Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

NIEDZIELA, 11 PAŹDZIERNIKA

6.30    O Boże błog. i szczęśliwe rozwiązanie dla Anny

8.00    O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla sióstr z Róży Królowej Różańca Świętego i dla ich rodzin

9.30    Za + Janinę Segelbach – od Justyny i Piotra Masełków

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za ++ Janusza i Kazimierza Tomaśko

18.00  Za + Józefa

(Poza parafią) Za + Bronisławę Rak (greg.)

27 IX - 4 X 2020 r.

NIEDZIELA, 27 WRZEŚNIA

6.30    Dziękczynna za dar uzdrowienia Zuzanny i Danuty i za wszystkich, którzy wspierali je swoją modlitwą, z prośbą o Bożą opiekę nad całą rodziną

8.00    O zdrowie, Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla członków Róży Matki Bożej Miłosierdzia

9.30    Za + Marka Łapkę (greg.)

11.00  O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Wiesława, Janusza i Mirosława z okazji urodzin

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

16.00  Za + Weronikę Kulig

18.00  Za ++ Wojciecha i Katarzynę oraz ++ Wojciecha i Agnieszkę

 

PONIEDZIAŁEK, 28 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za zmarłych z rodziny Zwierzyńskich

18.00  Za + Pawła Siutę – od cioci Leokadii

18.00  Za + Władysława

 

WTOREK, 29 WRZEŚNIA

7.00    O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Rafała z okazji imienin

7.00    Za + Kazimierza Pruchnika – od sąsiadów Krystyny i Zdzisława Stanków

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i opiekę św. Michała dla Łukasza w 18. rocznicę urodzin

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za + Jacentego Sroka w 6. rocznicę śmierci

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 30 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Franciszka Filipa – od wnuczki Katarzyny z rodziną

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Joanny i Stanisława z okazji 20. rocznicy ślubu i dla ich dzieci

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Macieja w dniu urodzin

18.00  O powrót do zdrowia i siły do walki z chorobą dla Sławomira oraz o wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziny

 

CZWARTEK, 1 PAŹDZIERNIKA

7.00    O świętość kapłanów

7.00    Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  W int. powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Karola z okazji urodzin i dla jego rodziny

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

PIĄTEK, 2 PAŹDZIERNIKA

7.00    O zdrowie w rodzinie

7.00    Za + Romana Kurę – od Adeli Bialic

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za + Ryszarda Jarosza

19.30  Za + Antoniego Batoga

(Szkoła) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

SOBOTA, 3 PAŹDZIERNIKA

7.00    Za + Zuzię

7.00    Za + Jarosława Zdanowskiego

7.00    Za + Jadwigę

18.00  Za + Jana Pelca (greg.)

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Ewę

(Szkoła) Za + Bronisławę Rak (greg.)

 

NIEDZIELA, 4 PAŹDZIERNIKA

6.30    Za + Romana Kusia w 10. rocznicę śmierci

8.00    Za ++ Zofię i Stanisława Słowik oraz + Stanisława

8.00    Za + Bronisławę Rak (greg.)

9.30    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Grzegorza i Katarzyny w rocznicę ślubu

11.00  Za + Jana Pelca (greg.)

12.30  W int. Parafian

15.00  O Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Ksawerego z okazji 10. urodzin

15.00  W int. dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.

18.00  Za ++ Teresę i Józefa Niemiec

20 - 27 IX 2020 r.

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

6.30    W int. Grzegorza o znalezienie dawcy nerki

8.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Justyny i Macieja z okazji 8. rocznicy ślubu i dla ich dziecka

9.30    Za + Czesławę w 29. rocznicę śmierci

10.00  (Szkoła) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Maksymiliana z okazji 7. urodzin

11.00  Za + Eugenię Cieślińską

12.30  Dziękczynna za sakrament bierzmowania

15.00  Za + Leszka w 5. rocznicę śmierci

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

 

PONIEDZIAŁEK, 21 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za Ojczyznę

18.00  Dziękczynna w 1. rocznicę ślubu Edyty i Sławomira z prośbą o Boże błog. i szczęśliwe rozwiązanie

18.00  Za + Romana Kurę – od Anny i Roberta Bialic

 

WTOREK, 22 WRZEŚNIA

7.00    O zdrowie w rodzinie

18.00  Za ++ Marię, Władysława i Bronisławę

18.00  Za + Pawła Siutę – od brata Andrzeja z rodziną

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

ŚRODA, 23 WRZEŚNIA

7.00    Za + Pawła Siutę – od kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  W int. dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Anielę w 7. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

18.00  Za + Anielę

 

CZWARTEK, 24 WRZEŚNIA

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za + Zuzię

(Szkoła) Za ++ Andrzeja i Józefa, rodziców i dziadków z obu stron

 

PIĄTEK, 25 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Zdzisława Szczepanika – od Urszuli i Marcina Piekiełek z rodziną

18.00  Za + Romana Kurę – od Adeli Bialic

18.00  Za + Władysława w 13. rocznicę śmierci

18.00  Za + Pawła Siutę – od Zofii i Józefa Siutów z rodziną

(Szkoła) O Boże błog. i dary Ducha Świętego w 2. rocznicę urodzin dla Kingi i Szymona

 

SOBOTA, 26 WRZEŚNIA

7.00    Za ++ Mieczysława i Bronisławę Karbowskich

7.00    Za + Różę Błyskal – od Elżbiety i Wiesława Wcisło

18.00  Dziękczynna w 60. rocznicę ślubu Bronisławy i Stanisława z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

 

NIEDZIELA, 27 WRZEŚNIA

6.30    Dziękczynna za dar uzdrowienia Zuzanny i Danuty i za wszystkich wspierających je swoją modlitwą z prośbą o Bożą opiekę nad całą rodziną

8.00    O zdrowie, Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla członków Róży Matki Bożej Miłosierdzia

9.30    Za + Marka Łapkę (greg.)

11.00  O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Wiesława, Janusza i Mirosława z okazji urodzin

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

16.00  Za + Weronikę Kulig

18.00  Za ++ Wojciecha i Katarzynę oraz ++ Wojciecha i Agnieszkę

13 - 20 IX 2020 r.

NIEDZIELA, 13 WRZEŚNIA

6.30    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Pawła w 35. rocznicę ślubu i dla ich rodziny

8.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla sióstr z Róży Matki Bożej Bolesnej

9.30    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

11.00  Za ++ Bożenę i Józefa Kudła w 15. rocznicę śmierci

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

16.00  Za + Weronikę Kulig

18.00  Za + Kazimierza Dubiel w 5. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 14 WRZEŚNIA

7.00    Za ++ Marię, Genowefę, Zdzisława i Zdzisława

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

(O. Mariusz poza parafią) W int. Panu Bogu wiadomej

 

WTOREK, 15 WRZEŚNIA

7.00    Dziękczynna za uratowanie życia Matyldy z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla całej rodziny

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za + Helenę Twardecką

18.00  Za ++ Jana i Annę

(O. Mariusz poza parafią) O łaskę szczęśliwego powrotu do domu i pojednania w rodzinie

 

ŚRODA, 16 WRZEŚNIA

7.00    Za + Romana Kurę – od Anny i Roberta Bialic

7.00    Za + Franciszka Filipa – od syna Janusza z żoną

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za + Eugeniusza Pelczara w rocznicę śmierci

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

 

CZWARTEK, 17 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za + Pawła Siutę – od kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej

18.00  Za + Pawła Siutę – od Agnieszki z córką Zuzią

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

(O. Mariusz poza parafią) Za + Łukasza Łyda

 

PIĄTEK, 18 WRZEŚNIA

7.00    O zdrowie w rodzinie

7.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Ryszarda w rocznicę ślubu

7.00    Za + Zdzisława Ślączka – od sąsiadów Nowaków i Haligowskich

18.00  W int. młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania

18.00  Za ++ Lesława i Kazimierza

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

(O. Mariusz poza parafią) Za + Aleksandra Orła

 

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Pawła Siutę – od rodziny Lemiechów

7.00    Za ++ Wiktorię i Michała Puch w rocznicę śmierci Michała

18.00  Za ++ Zofię i Jana

18.00  Za zmarłych dziadków: Katarzynę i Wincentego oraz Julię i Józefa

18.00  Za + Józefa Szczepankiewicza – od koleżanek i kolegów z pracy córki Pauliny

 

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

6.30    W int. Grzegorza o znalezienie dawcy nerki

8.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Justyny i Macieja z okazji 8. rocznicy ślubu i dla ich dziecka

9.30    Za + Czesławę w 29. rocznicę śmierci

10.00  (Szkoła) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Maksymiliana z okazji 7. urodzin

11.00  Za + Eugenię Cieślińską

12.30  Dziękczynna za sakrament bierzmowania

15.00  Za + Leszka w 5. rocznicę śmierci

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

6 - 13 IX 2020 r.

NIEDZIELA, 6 WRZEŚNIA

6.30    W int. Grzegorza o znalezienie dawcy nerki

8.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

8.00    Za + Weronikę Kulig

9.30    Za ++ Eleonorę i Edwarda

11.00  Za ++ Pawła, Marcinę, Irenę, Helenę i Jana

12.30  W int. Parafian

15.00  W int. młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania

18.00  Za ++ Tadeusza i Czesławę

 

PONIEDZIAŁEK, 7 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    O zdrowie duszy i ciała dla Jana

18.00  Za Ojczyznę

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Grażyny w 60. urodziny

18.00  Za + Pawła Siutę – od brata Marcina z rodziną

 

WTOREK, 8 WRZEŚNIA

7.00    Dziękczynna za uratowanie życia Matyldy z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

7.00    Za + Franciszka Filipa – od brata Kazimierza i bratowej Genowefy

(Szkoła) O zdrowie duszy i ciała dla Jana

18.00  Za + Helenę

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

 

ŚRODA, 9 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Zdzisława Szczepanika – od Zofii i Kazimierza Trojanowskich

18.00  W int. dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za + Romana Kurę – od Moniki i Zenona Bialic

18.00  Za + Bronisławę Rak – od parafian

 

CZWARTEK, 10 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Dolińskiego – od pracowników Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie

(Szkoła) Za + Franciszka Filipa – od Heleny

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla Ewy i Grzegorza w 4. rocznicę ślubu

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

 

PIĄTEK, 11 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Pawła Siutę – od rodziny Fołtów

18.00  Za + Janinę Segelbach – od Eweliny Segelbach z córkami

18.00  Za + Kazimierza Pruchnika – od rodziny Starzaków

18.00  Za + Romana Kurdziela – od Iwony Sitarz

 

SOBOTA, 12 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wiktorka w 5. rocznicę urodzin

11.00  Pierwsze śluby zakonne nowicjuszy

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Kingi i Piotra w 11. rocznicę ślubu i dla ich rodziny

18.00  Za + Władysławę Pasterz

 

NIEDZIELA, 13 WRZEŚNIA

6.30    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Pawła w 35. rocznicę ślubu oraz dla ich rodziny

8.00    O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla sióstr z Róży Matki Bożej Bolesnej

9.30    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

11.00  Za ++ Bożenę i Józefa Kudła w 15. rocznicę śmierci

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

15.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

16.00  Za + Weronikę Kulig

18.00  Za + Kazimierza Dubiel w 5. rocznicę śmierci

30 VIII - 6 IX 2020 r.

NIEDZIELA, 30 SIERPNIA

6.30    Za + Emilię w 7. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

8.00    Dziękczynna za 11 lat małżeństwa Renaty i Leszka z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci

8.00    Za + Bronisławę Rak od Parafialnego Zespołu Caritas

9.30    Dziękczynna za 80 lat życia Heleny z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jubilatki i jej rodziny

11.00  Za + Grażynę Gorycką-Kościak

12.30  W int. Parafian

18.00  Za + Romana Kurę od rodziny Dłuskich

 

PONIEDZIAŁEK, 31 SIERPNIA

7.00    O Boże błog., uzdrowienie i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety

7.00    Za + Marię Stęchły

7.00    Za + Mariusza Sobka – od rodziny

7.00    Za zmarłych z rodziny Ostrowskich i Dusza

18.00  Za + Pawła Siutę – od Agnieszki z córką Zuzią

18.00  Za + Kazimierza Pruchnika – od sąsiadów

 

WTOREK, 1 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Jadwigę

9.00    Inauguracja roku szkolnego (klasy 0-3 pijarskiej szkoły)

10.30  Inauguracja roku szkolnego (klasy 4-6 pijarskiej szkoły)

18.00  Za + Zuzię

18.00  Za ++ Bronisława i Władysławę Biela

 

ŚRODA, 2 WRZEŚNIA

7.00    Za + Jolantę Czarnobaj – od pracowników z Powiatowego Urzędu Pracy

7.00    Za + Bronisławę Rak – od Chóru Kantylena

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i dary Ducha Świętego dla Stanisława i jego rodziny

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za ++ Bronisławę, Jana, Stefana, Marię i Tadeusza

 

CZWARTEK, 3 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Zdzisława Szczepanika – od Wioletty i Ryszarda Gefert

7.00    O zdrowie duszy i ciała dla Jana

18.00  W int. powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00  Za + Pawła Siutę – od koleżanek i kolegów ze studiów

 

PIĄTEK, 4 WRZEŚNIA

7.00    Za + Romana Kurę – od koleżanek z pracy żony Elżbiety

7.00    Za ++ Stefanię, Wawrzyńca i Mieczysława Wolańskich oraz zmarłych z rodziny Szal

(Szkoła) O zdrowie dla Danuty

18.00  Za + Marka Łapkę (greg.)

18.00  Za + Zdzisława Szczepanika – od Wiesławy i Tadeusza Kotowicz

19.30  Za + Pawła Siutę – od koleżanek i kolegów z Pracowni Terenowej w Krośnie

 

SOBOTA, 5 WRZEŚNIA

7.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

7.00    Za + Jadwigę

7.00    Za + o. Eugenio

7.00    Za + Weronikę Kulig

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Marię

 

NIEDZIELA, 6 WRZEŚNIA

6.30    W int. Grzegorza o znalezienie dawcy nerki

8.00    Za + Marka Łapkę (greg.)

8.00    Za + Weronikę Kulig

9.30    Za ++ Eleonorę i Edwarda

11.00  Za ++ Pawła, Marcinę, Irenę, Helenę i Jana

12.30  W int. Parafian

18.00  Za ++ Tadeusza i Czesławę

23 - 30 VIII 2020 r.

NIEDZIELA, 23 SIERPNIA

6.30    Za zmarłych z rodziny Wesołych i Kołodziejów, za + ks. Szmita, + ks. Szczoda, ks. Drzyzgę i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00    Za + Romana Kurę od koleżanek siostry Barbary

9.30    Za ++ Bolesława i Bronisławę Rak

11.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Krzysztofa w 15. rocznicę ślubu

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

12.30  O potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Bernadetty z okazji 50. urodzin

18.00  Za + Irenę Bieniek

 

PONIEDZIAŁEK, 24 SIERPNIA

7.00    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla o. Bartłomieja z okazji imienin

7.00    Za ++ Annę i Krzysztofa

7.00    Za + Bronisławę Rak od sąsiadów z bloku

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla o. Bartłomieja w dniu imienin

18.00  Za + Zdzisława Ślączka od chrześniaka Jakuba z rodziną

18.00  Za + Jolantę Czarnobaj od pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

18.00  Za + Barbarę od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

18.00  Za + Franciszka Filipa od syna Janusza z żoną

 

WTOREK, 25 SIERPNIA – ODPUST PARAFIALNY

7.00    O zdrowie i Boże błog. dla Matyldy

7.00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Natalii i Romana w 2. rocznicę ślubu

7.00    Za + Teresę Preisnar w 5. rocznicę śmierci

9.00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny i jej rodziny

18.00  Za Parafian: o potrzebne łaski wypraszane przez wstawiennictwo Patrona św. Józefa Kalasancjusza

18.00  Za pijarski Zakon: o opiekę św. Józefa Kalasancjusza dla współbraci, świeckich współpracowników, dzieci i młodzieży z pijarskich dzieł oraz o nowe powołania do kalasantyńskiej rodziny zakonnej

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Adrianny w 19. rocznicę urodzin

18.00  Za + Stanisława w 14. rocznicę śmierci

 

ŚRODA, 26 SIERPNIA

7.00    Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej Częstochowskiej, zdrowie, siły i gorliwość w wypełnianiu powołania dla Wacława z okazji urodzin

7.00    Za + Pawła Siutę od rodz. Wiśniewskich

18.00  W intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marty w dniu urodzin

18.00  Za ++ dziadków: Ewę i Grzegorza

 

CZWARTEK, 27 SIERPNIA

7.00    O zdrowie i Boże błog. dla Liliany i Aleksandry z okazji 5. rocznicy urodzin

7.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Agaty w dniu urodzin

7.00    Za + Mariusza Szczepanika w 1. rocznicę śmierci

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Marii z okazji urodzin, chrztu i imienin

18.00  Za + Marię Kuczma

18.00  Za + Pawła Siutę od mamy Agnieszki

 

PIĄTEK, 28 SIERPNIA

7.00    Za + Augustyna

18.00  O Boże błog., łaskę żywej wiary i odnalezienie dobrej drogi w życiu dla Adama

18.00  Za + Romana Kurę od koleżanek z pracy żony Elżbiety

 

SOBOTA, 29 SIERPNIA

7.00    Za + Marka Dolińskiego od Ewy i Henryka Sobolewskich

7.00    Za + Bronisławę Rak od sąsiadów z bloku

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Rafaeli, Gabrieli, Katarzyny i Grzegorza

18.00  O Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Krystyny

 

NIEDZIELA, 30 SIERPNIA

6.30    Za + Emilię w 7. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

8.00    Dziękczynna za 11 lat małżeństwa Renaty i Leszka z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla nich i ich dzieci

8.00    Za + Bronisławę Rak od Parafialnego Zespołu Caritas

9.30    Dziękczynna za 80 lat życia Heleny z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jubilatki i jej rodziny

11.00  Za + Grażynę Gorycką-Kościak

12.30  W int. Parafian

18.00  Za + Romana Kurę od rodziny Dłuskich

16 - 23 VIII 2020 r.

NIEDZIELA, 16 SIERPNIA

6.30    O miłosierdzie dla rodziny i całego świata

8.00    Za + Barbarę od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

9.30    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii i Stanisława w 35. rocznicę ślubu i dla ich rodziny

11.00  Za + Kazimierza Pruchnika od sąsiadów

12.30  O potrzebne łaski i Boże błog. dla Jacka z okazji imienin oraz o zdrowie i Bożą opiekę nad jego bliskimi

18.00  Za + Janinę Wąs w 2. rocznicę śmierci i + Józefa Wąs w 13. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 17 SIERPNIA

7.00    Za ++ Melanię, Ludwika i Stanisława Laska

18.00  W int. Ojczyzny

18.00  Za + Tomasza w 10. rocznicę śmierci

(O. Proboszcz poza parafią) Za ++ Krystynę Stolarską i Annę Dąmbską

 

WTOREK, 18 SIERPNIA

7.00    Za + Pawła Siutę od Zofii i Józefa Siutów z rodziną

18.00  Dziękczynna z okazji 60. urodzin Barbary i Jacka z prośbą o umocnienie wiary i Boże błog. dla nich i ich rodzin – int. od mamy

18.00  Za + Teresę Misiąg w 25. rocznicę śmierci

 

ŚRODA, 19 SIERPNIA

7.00    Za + Romana Kurę od koleżanek mamy (Oli, Krysi, Kasi i Małgosi)

18.00  Za + Bronisława Gwizdaka i + Martę Głąb

18.00  Za + Raula

 

CZWARTEK, 20 SIERPNIA

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii w 90. rocznicę urodzin

18.00  Dziękczynna za 15 lat małżeństwa Anny i Grzegorza z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla nich i ich dzieci

18.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Fabiana w 9. rocznicę ślubu i dla ich synów

18.00  Za ++ Anielę i Jana Szmuc

 

PIĄTEK, 21 SIERPNIA

7.00    Za + Marka Dolińskiego od przyjaciół syna Pawła

18.00  Dziękczynna w 53. rocznicę ślubu Marii i Tadeusza z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jubilatów i ich rodziny

18.00  Za + Eleonorę Gubernat w 10. rocznicę śmierci

 

SOBOTA, 22 SIERPNIA

7.00    Za + Kazimierza Pruchnika od rodziny Szafran i Mendoń

7.00    Za + Pawła Siutę od Agnieszki z córką Zuzią

7.00    Za + Franciszka Filipa od brata z rodziną

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny z okazji urodzin

18.00  Za + Macieja Dziedzic w 36. rocznicę urodzin

18.00  Za ++ Antoniego, Annę, Katarzynę, Jana, Helenę, Urszulę i zmarłych z rodziny Kopeć

 

NIEDZIELA, 23 SIERPNIA

6.30    Za zmarłych z rodziny Wesołych i Kołodziejów, za + ks. Szmita, + ks. Szczoda, ks. Drzyzgę i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00    Za + Romana Kurę od koleżanek siostry Barbary

9.30    Za ++ Bolesława i Bronisławę Rak

11.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Krzysztofa w 15. rocznicę ślubu

12.30  Chrzest (W int. Parafian)

12.30  O potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Bernadetty z okazji 50. urodzin

18.00  Za + Irenę Bieniek

9 - 16 VIII 2020 r.

NIEDZIELA, 9 SIERPNIA

6.30    Za ++ Anielę i Józefa

8.00    O łaskę wiary i wierności Bogu na wzór Maryi dla sióstr z Róży Matki Bożej Częstochowskiej i dla ich rodzin

9.30    Za + Ewarda Halat

11.00  Za ++ Marcinę, Pawła, Irenę, Jana i Barbarę

12.30  Chrzest (W intencji Parafian)

18.00  Za + Natalię Jóźwiak w 8. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 10 SIERPNIA

7.00    Za + Janinę Segelbach – int. od Teresy i Czesława Szewc

7.00    O zdrowie dla Andrzeja 

18.00  Za ++ Stefanię i Wawrzyńca

18.00  W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

 

WTOREK, 11 SIERPNIA

7.00    O zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Renaty, Barbary i Aleksandra

18.00  Za + Bronisława Federkiewicza w 7. rocznicę śmierci od syna z rodziną

18.00  Za + Zuzię

(O. Grzegorz) Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA, 12 SIERPNIA

7.00    Za + Kazimierza Pruchnika od Edyty Gonet z rodziną

18.00  W intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Za ++ Genowefę i Antoniego

18.00  Za + Tadeusza Kuczma

 

CZWARTEK, 13 SIERPNIA

7.00    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

18.00  O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Diany z okazji imienin

18.00  Za ++ Stefanię i Ignacego w rocznicę śmierci

18.00  Za + Zdzisława Ślączka – int. od Dariusza Budaka z rodziną

 

PIĄTEK, 14 SIERPNIA

7.00    Za ++ Genowefę, Antoniego i Jana Pelc

7.00    O zdrowie i Boże błog. dla rodziny

18.00  Za + Romana Kurę od chrześnicy Katarzyny Burak z rodziną

(O. Grzegorz) Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA, 15 SIERPNIA

6.30    Za + Jana

8.00    O Boże błog., zdrowie i dary Ducha Świętego dla sióstr z Róży Matki Bożej Wniebowziętej i dla ich rodzin

9.30    W int. Parafian

11.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary i Michała w rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci

12.30  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Oliwii i Macieja z okazji rocznicy ślubu i dla ich córeczki

12.30  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Marii w 86. rocznicę urodzin

18.00  Za ++ Apolonię i Władysława

 

NIEDZIELA, 16 SIERPNIA

6.30    O Boże miłosierdzie dla rodziny i całego świata

8.00    Za + Barbarę – int. od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

9.30    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii i Stanisława w 35. rocznicę ślubu i dla ich rodziny

11.00  Za + Kazimierza Pruchnika – int. od sąsiadów

12.30  O potrzebne łaski i Boże błog. dla Jacka z okazji imienin oraz o zdrowie i Bożą opiekę nad jego bliskimi

18.00  Za + Janinę Wąs w 2. rocznicę śmierci i + Józefa Wąs w 13. rocznicę śmierci

2 - 9 VIII 2020 r.

NIEDZIELA, 2 SIERPNIA

6.30    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Bogumiły oraz jej rodziny

8.00    Za + Marię Karp w 6. rocznicę śmierci – int. od męża i synów

9.30    Za + Adama Kustrę oraz ++ Stefanię i Jana Kustrę

11.00  Za ++ Martę, Stanisławę, Mariana i Andrzeja

12.30  W intencji Parafian

18.00  Za + Filipa w dniu urodzin

 

PONIEDZIAŁEK, 3 SIERPNIA

7.00    Za + Dominika

18.00  W intencji Ojczyzny

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla o. Bartłomieja od grupy modlącej się za Ojczyznę

(O. Proboszcz poza parafią) O zdrowie i Boże błog. dla o. Józefa Markowicza

 

WTOREK, 4 SIERPNIA

7.00    Za + Dominika od rodziny Magierskich

18.00  Za + Helenę Wójcik

 

ŚRODA, 5 SIERPNIA

7.00    Za + Zdzisława Ślączka od pracowników Ośrodka Zdrowia w Krasnym

18.00  Za + Bronisława Gwizdaka i + Martę Głąb

 

CZWARTEK, 6 SIERPNIA

7.00    Za + Romana Kurę od chrześnicy Ewy

18.00  W int. powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe powołania – od Apostolatu „Złota Róża”

18.00  Za ++ Anielę, Michała, Jana i Józefę Szal

 

PIĄTEK, 7 SIERPNIA

7.00    Za + Stanisława

18.00  Za + Zuzię

19.30  Za + Dominika od rodziny Malickich

 

SOBOTA, 8 SIERPNIA

7.00    O świętość kapłanów

18.00  Za + Zuzię

 

NIEDZIELA, 9 SIERPNIA

6.30    Za ++ Anielę i Józefa

8.00    O łaskę wiary i wierności Bogu na wzór Maryi dla sióstr z Róży Matki Bożej Częstochowskiej i dla ich rodzin

9.30    Za + Ewarda Halat

11.00  Za ++ Marcinę, Pawła, Irenę, Jana i Barbarę

12.30  Chrzest (W intencji Parafian)

18.00  Za + Natalię Jóźwiak w 8. rocznicę śmierci

26 VII - 2 VIII 2020 r.

NIEDZIELA, 26 LIPCA

6.30    Za ++ Annę i Jana

6.30    Za + Annę Pławecką w dniu imienin

8.00    Za + Annę Kuśnierz

8.00    O Boże błog., łaskę zdrowia i dar macierzyństwa dla Anny z okazji imienin

9.30    Za + Antoniego w 5. rocznicę śmierci

11.00  Za + Krzysztofa Zabłockiego w 3. rocznicę śmierci oraz ++ Marię i Mariana Perenc

12.30  Chrzest (W intencji Parafian)

18.00  Za + Grażynę Gorycką-Kościak

 

PONIEDZIAŁEK, 27 LIPCA

7.00    Za + Barbarę Cyma w rocznicę śmierci

18.00  Za ++ Janinę i Stefana

18.00  Za + Barbarę Cyma w 4. rocznicę śmierci – od syna Jakuba z żoną Sylwią i córką Oliwią

 

WTOREK, 28 LIPCA

7.00    O łaskę zdrowia, pociechę w cierpieniu i Boże błog. dla Sławomira w dniu urodzin

18.00  Za ++ Emilię i Józefa

18.00  Za ++ Stanisławę i Jana Farfał oraz zmarłych z rodziny

 

ŚRODA, 29 LIPCA

7.00    Za + Dominika – int. od rodziny Malickich

18.00  O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Justyny w dniu urodzin

18.00  Za + Kazimierza Pruchnika od Janiny i Krzysztofa Pietrasz

 

CZWARTEK, 30 LIPCA

7.00    Za + Dominika – int. od rodziny Borowiec

18.00  Za + Jana Piotrowskiego od córki z mężem

18.00  Za + Barbarę Semla od siostrzeńca Wojciecha

 

PIĄTEK, 31 LIPCA

7.00    O zdrowie dla Elżbiety

(Nowicjat) O potrzebne łaski i Boże błog. dla Grzegorza Łyda z okazji urodzin

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Bożeny i Arkadiusza w 16. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci Weroniki i Maksymiliana i o szczęśliwe rozwiązanie

 

SOBOTA, 1 SIERPNIA

7.00    O Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny w 50. rocznicę urodzin

18.00  Za ++ Kazimierza i jego rodziców Franciszka i Rozalię

 

NIEDZIELA, 2 SIERPNIA

6.30    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Bogumiły oraz jej rodziny

8.00    Za + Marię Karp w 6. rocznicę śmierci – od męża i synów

9.30    Za + Adama Kustrę oraz ++ Stefanię i Jana Kustrę

11.00  Za ++ Martę, Stanisławę, Mariana i Andrzeja

12.30  W intencji Parafian

18.00  Za + Filipa w dniu urodzin

19 - 26 VII 2020 r.

NIEDZIELA, 19 LIPCA

6.30    O zdrowie, Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny z okazji 40. urodzin

8.00    Za + Bronisława Wróbla

9.30    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii i Zbigniewa w 40. rocznicę ślubu oraz dla syna Tomasza w 39. rocznicę urodzin

11.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Marka w rocznicę ślubu oraz ich synka Huberta

12.30  W intencji Parafian

18.00  Za + Jacka Fleszara w 15. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK, 20 LIPCA

7.00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Łucji i jej rodziny

7.00    Wynagradzająca za grzechy w rodzinie

7.00    Za + Jadwigę

18.00  W int. Ojczyzny

18.00  O Boże błog. dla Małgorzaty Anety w dniu urodzin i dla całej rodziny

18.00  Za + Pawła Siuta od Agnieszki z córką Zuzią

 

WTOREK, 21 LIPCA

7.00    Za ++ Janinę i Bolesława Murjas

7.00    Za + Jadwigę

18.00  O łaskę głębokiej wiary i pokój serca dla Łukasza oraz o Boże błog. dla jego rodziny

18.00  Za + Marię

18.00  Za + Mieczysława

 

ŚRODA, 22 LIPCA

7.00    O zdrowie i potrzebne łaski dla Matyldy

7.00    Za + Barbarę

7.00    Za + Jadwigę

18.00  W intencji dzieci i rodziców z Róż Różańcowych Rodziców

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Wioli i Marka w 20. rocznicę ślubu i dla ich dzieci – int. od rodziców

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Tomasza i jego rodziny

 

CZWARTEK, 23 LIPCA

7.00    Za + Barbarę

7.00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marka i jego rodziny

18.00  O zdrowie i Boże błog. dla Anny i jej rodziny

18.00  Za ++ rodziców Stefanię i Alfonsa, Michalinę i Eugeniusza oraz siostrę Grażynę

18.00  Za ++ Eugenię i Romana oraz ++ Marię i Bronisława

 

PIĄTEK, 24 LIPCA

7.00    O potrzebne łaski dla Józefa i jego rodziny

7.00    Za + Dominika – int. od rodziny Borowiec

(Nowicjat) O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Zuzi, Marysi i Weroniki z okazji urodzin

18.00  O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Kingi i jej rodziny

18.00  Za + Pawła Siuta od Agnieszki z córką Zuzią

 

SOBOTA, 25 LIPCA

7.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00    Za + Zdzisława Czekierdę

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Anny z okazji urodzin

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Krzysztofa z okazji imienin

18.00  Za + Krzysztofa

 

NIEDZIELA, 26 LIPCA

6.30    Za ++ Annę i Jana

8.00    Za + Annę Kuśnierz

9.30    Za + Antoniego w 5. rocznicę śmierci

11.00  Za + Krzysztofa Zabłockiego w 3. rocznicę śmierci oraz ++ Marię i Mariana Perenc

12.30  Chrzest (W intencji Parafian)

18.00  Za + Grażynę Gorycką-Kościak

12 - 19 VII 2020 r.

NIEDZIELA, 12 LIPCA

6.30    Za + Kazimierza Pruchnika – od sąsiadów

8.00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków Róży Matki Bożej Królowej Polski i ich rodzin

9.30    Za ++ Aleksandrę i Emila Prokop

11.00  Za + Władysławę Zdeb w rocznicę śmierci

12.30  W intencji Parafian

18.00  Za ++ Karolinę i Michała

 

PONIEDZIAŁEK, 13 LIPCA

7.00    Za ++ Bogusława i Teodozję Kordos

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Eweliny i Krzysztofa w 12. rocznicę ślubu i dla całej ich rodziny

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK, 14 LIPCA

7.00    Za + Zdzisława Czekierdę

18.00  O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Marysi z okazji urodzin

18.00  Za + Zdzisławę Szczepankiewicz

 

ŚRODA, 15 LIPCA

7.00    Za + Cecylię Mościńską w 3. rocznicę śmierci

18.00  Za + Helenę Siciak

18.00  Za ++ Katarzynę i Józefa, Józefę i Adolfa

 

CZWARTEK, 16 LIPCA

7.00    Za + Janinę Segelbach od rodziny Kozdrasi

18.00  Za ++ Zofię i Kazimierza Duszkiewicz oraz ++ Jadwigę i Tadeusza Niedziałek

18.00  Za + Elżbietę Gancarz

 

PIĄTEK, 17 LIPCA

7.00    Za + Józefa Plutę w 35. rocznicę śmierci

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Przemka w dniu 8. urodzin

18.00  Za + Michała Książkiewicza

 

SOBOTA, 18 LIPCA

7.00    Za + Kazimierza Pruchnika od rodziny Momotów

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Wiesława w 35. rocznicę ślubu

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wioletty i Mariusza w 20. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci

 

NIEDZIELA, 19 LIPCA

6.30    O zdrowie, Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny z okazji 40. urodzin

8.00    Za + Bronisława Wróbla

9.30    Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii i Zbigniewa w 40. rocznicę ślubu oraz dla syna Tomasza w 39. rocznicę urodzin

11.00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Marka w rocznicę ślubu oraz ich synka Huberta

12.30  W intencji Parafian

18.00  Za + Jacka Fleszara w 15. rocznicę śmierci

 

Przeczytaj także