KURS EMAUS 26-28 MAJA

KURS EMAUS – spotkanie ze Słowem Bożym
Jest to czas spotkania z Jezusem, który przyłączył się do swoich uczniów w drodze do Emaus. Jeżeli czytasz Biblię, ale jej nie rozumiesz, jeżeli chcesz w Niej odkryć Boga żywego, rozkochać się w Słowie Bożym, to ten kurs jest dla Ciebie, pozwól aby Jezus tłumaczył Ci Pisma.

Kto może w nim uczestniczyć?

Na kurs Emaus zapraszamy osoby pełnoletnie, po przebytym kursie Nowe Życie lub kursie Filip lub Seminarium Odnowy Wiary.

Ten trzydniowy kurs jest całością, nie ma więc możliwości uczestniczenia tylko w jego części. Recepcja czynna jest w dniu rozpoczęcia kursu od godz. 16.00. Rozpoczęcie kursu w piątek o godz. 17.00, zakończenie w niedzielę ok. godz. 13.00 W cenę wliczone są noclegi i całodzienne wyżywienie. Potwierdzeniem poprawnego zapisania się na kurs, jest otrzymanie informacji na wskazany w formularzu adres e-mail. Pozostałą kwotę należy uiścić w recepcji, w dniu rozpoczęcia kursu. Całkowity koszt kursu Emaus to 130 zł.  Na Kurs prosimy zabrać ze sobą: Biblię (najlepiej Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik, obuwie na zmianę. W razie pytań, informacji udziela p. Agnieszka nr tel.  572214358.

Aby zgłosić swój udział w Kursie Emaus prosimy wypełnić i wysłać formularz.
UWAGA: Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól formularza.

Następnie, po otrzymaniu wiadomości email o wpłynięciu zgłoszenia należy wpłacić zaliczkę w wysokości 80 zł na konto:

Parafia św. Józefa Kalasancjusza, ul. Lwowska 125, 35-301 Rzeszów

Numer rachunku:  92 1600 1332 1841 2280 8000 0001

Nazwa banku: BGŻ BNP PARIBAS w Rzeszowie

Tytuł wpłaty: „Zaliczka na kurs Emaus (05.2017)”

UWAGA: Wysłanie formularza zgłoszeniowego wymaga akceptacji warunków zgłoszenia oraz regulaminu.

REGULAMIN:
1. Dziękujemy za wyrażenie chęci uczestnictwa w naszym kursie. Informujemy, że zgłoszenie jest ważne dopiero po wpłaceniu zaliczki (wartość zaliczki i dane do wpłaty podajemy powyżej oraz w wiadomości potwierdzającej otrzymanie zgłoszenia).
2. Zaliczkę należy wpłacić po otrzymaniu wiadomości o wpłynięciu zgłoszenia. Termin wpłaty upływa w dniu zamknięcia zapisów – zapisy zamykamy 23.05. 2017 r. lub po wyczerpaniu miejsc. Informację o zakończeniu zapisów umieszczamy każdorazowo na naszej stronie.
3. Jeśli wpłaciłeś zaliczkę, lecz musisz zrezygnować z uczestnictwa w kursie, zwrócimy Ci zaliczkę jedynie wtedy, gdy zgłosisz nam swoją rezygnację w terminie nie krótszym niż 23.05. 2017r. (czyli do zakończenia zapisów).
4. Jeśli zgłosisz swoją rezygnację po zakończeniu zapisów, Twoja zaliczka nie zostanie zwrócona.