PIJARZY RZESZÓW

MOBILNA PARAFIA

Nasi Drodzy Wierni! Parafia pw. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie
od kwietnia br. rozpoczęła korzystanie z usługi Mobilna Parafia.

Dzięki niej pragniemy udoskonalić komunikację w naszej wspólnocie parafialnej. Wysyłając SMS-y do osób, które zadeklarują chęć ich otrzymywania, chcemy informować m.in. o ważnych wydarzeniach, uroczystościach i świętach, które będą działy się w naszym kościele czy w jego pobliżu.

 

Jesteśmy także na etapie tworzenia podgrup, które umożliwią nam komunikację z poszczególnymi grupami osób: dziećmi, młodzieżą, grupą biblijną itp. Dla wygody osób starszych, niedowidzących lub nieposiadających telefonów komórkowych system automatycznie wysyła komunikaty w formie głosowej na telefony stacjonarne. Wystarczy taki numer zgłosić w kancelarii parafialnej lub przez rejestrację elektroniczną.

OTRZYMYWANIE SMS-ÓW JEST BEZPŁATNE.

 

Rejestracji do serwisu można dokonać na stronie: www.mprofi.pl/rejestracja/sjk lub wysyłając sms-a pod numer tel. 664 400 100(jednorazowy koszt jak za zwykłego SMS-a) o treści: TAK.SJK – informacje dotyczące życia parafii

 

Dla poszczególnych grup:
TAK.SJK.DZIECI – informacje dotyczące naszych propozycji dla dzieci
TAK.SJK.MLODZIEZ – informacje dotyczące naszych propozycji dla młodzieży
TAK.SJK.BIBLIA – informacje dotyczące spotkań grupy biblijnej.

TAK.SJK.MEZCZYZNI – informacje dla mężczyzn
TAK.SJK.STUDENT – informacje dla studentów i starszej młodzieży.

 

Aby zrezygnować z usługi wystarczy wysłać SMS (jednorazowy koszt jak za zwykłego SMS-a) o treści NIE.SJK (dla poszczególnych grup po SJK.nazwagrupy) na numer: 664 400 100.

Przeczytaj także