PIJARZY RZESZÓW

POMOC POWOŁANYM

JAKIE JEST TWOJE POWOŁANIE?

TEN NAJPIĘKNIEJSZY PLANNA TWOJE ŻYCIE?

Nasze propozycje dla Ciebie:

25.04-01.05.2021 – Tydzień modlitw o powołania

Pijarskie Rekolekcje Powołaniowe

ABC powołanego

Pijarski telefon powołaniowy

Pijarski Telefon Powołaniowy to kolejna inicjatywa Zakonu Szkół Pobożnych. Pod numer 512 487 512 może zadzwonić każdy, kto ma wątpliwości dotyczące życiowego powołania.

Rekolekcje prywatne

 W ciągu roku możesz także włączyć się w życie wspólnoty seminaryjnej lub nowicjackiej – to takie rekolekcje prywatne. Kontakt i uzgodnienie terminów – pod adresem Duszpasterstwa.

PORTAL MOJEPOWOLANIE.PL

Zdajemy sobie sprawę, że Pan za każdym razem powołuje inaczej. Każdy z nas ma swoją historię życia, a ta jest tak bardzo związana z powołaniem. Jednak jesteśmy przekonani, że istnieją środki pomocne w rozeznawaniu i potwierdzeniu Bożego wezwania. Trzy główne działy portalu: „Czego szukać?”, „Jak znaleźć?”, „Co wybrać?” zawierają treści, które pomogą przeżyć okres niepewności i ufamy, że pozwolą znaleźć odpowiedzi na liczne pytania, jakie mogą się zrodzić w procesie rozeznawania powołania. Kontakt osobisty jest ważny. „Moje powołanie” nie jest tylko stroną prezentującą treści. Jest miejscem, w którym może dokonać się spotkanie między czytelnikiem a kapłanem, osobą świecką czy siostrą zakonną bądź zakonnikiem.

WWW.E-ESPE.PL

Jedno jest pewne: masz powołanie. A my pomożemy Ci dowiedzieć się, jakie. U nas znajdziesz pomoc w drodze rozeznawania, do czego Bóg Cię powołuje: do małżeństwa, kapłaństwa, życia zakonnego, pozostania singlem… Darmowy miesięcznik eSPe – szukającym powołania, to czasopismo przeznaczone dla młodzieży. w każdym numerze m.in.: temat przewodni (znaki powołania, grzech a powołania, lęk przed powołaniem, chrześcijański singiel), wywiad, świadectwa, propozycje medytacji biblijnych, rozważania o powołaniu w świetle Biblii, teksty świętych o powołaniu. Nasi autorzy (duchowni, świeccy, osoby zakonne) to specjaliści z różnych dziedzin – teologii, duchowości, psychologii. Wejdź na stronę E-ESPE.PL i ściągnij plik z gazetą.

Poszukujesz indywidualnej pomocy?

Napisz, zadzwoń. Mamy dla Ciebie specjalny program rozeznania powołania.

O. RADOSŁAW BOBOŃ SP

Prowincjalny Duszpasterz Powołań
e-mail: powolania@pijarzy.pl
tel.: 512 487 512
adres: 31-466 Kraków; ul. Dzielskiego 1

Czym jest powołanie?